loader

Kırmızı ruj her yerde: Günlük hayatında kırmızı ruju nasıl kullanmalısın?

Favoriye Ekle

Kırmızı ruj her yerde: Günlük hayatında kırmızı ruju nasıl kullanmalısın?_1

Kim demiş kırmızı ruj günlük hayatta kullanılmaz diye? Kırmızı halıdan, sokak stiline kadar ünlülerin hemen hemen her yerde kullandığı ruju, sen de günlük hayat rutinine eklemelisin. Cildine anında renk katan, daha enerjik ve canlı gözükmeni sağlayan kırmızı ruju makyaj çantandan çıkarmamalısın. Daha önce kırmızı ruju sadece gece makyajında kullanıyorsan, bu yazımızı dikkatli okumalısın. Çünkü kırmızı ruj artık günlük hayatının bir parçası olacak!

İşe giderken...

Kırmızı rujunla işyerinde ilgi odağı sen olabilirsin! Dengeli ve orantılı makyajınla kırmızı ruj, korktuğun gibi abartılı olmayacaktır. Bunun için kırmızı rujunu, sade göz makyajı ile kombinlemeni tavsiye ediyoruz. İnce bir eyeliner, hafif maskara ve kırmızı rujunla, toplantının en ilgi çekici ismi sen olacaksın.

Arkadaşlarınla buluşurken...

Arkadaşlarınla aniden çıkan buluşma fikri seni endişelendirmesin.

Solgun ve cansız cildini kırmızı rujla tersine çevirebilirsin. Cildine sadece BB krem sürerek, renk eşitsizliklerini kapat. Daha sonra kırmızı rujunu sür ve arkadaşlarının yanına git! Emin ol, seni çok beğenecekler!

Alışverişe giderken...

Alışverişe giderken kırmızı ruj senin en yakın arkadaşın olacaktır. Denediğin, beğendiğin kıyafetleri denerken, soluk cildinle hiçbir şeyi beğenmeyebilirsin. Kırmızı rujun verdiği enerji ve mutlulukla, alışveriş yaparken daha olumlu olacaksın. Denediğin kıyafetler üzerinde daha iyi duracak, daha gerçekçi yorumlar yapabileceksin.

Yoksa sen hala kırmızı rujunu sürmedin mi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler