loader

Kirpik kıvırıcınla vedalaşmaya hazır mısın?

Favoriye Ekle

Flörtöz, göz alıcı kirpikleri hangimiz reddedebiliriz?! Kadınlığın en güzel simgelerinden, uzun, kıvrık, hacimli kirpik görünümünü yakalamak için zaten birçoğumuz onlarca yol deniyoruz… Benimse seninle paylaşmak istediğim yeni bir keşfim var!

Kirpik kıvırıcılar, takma kirpikler, ipek kirpik uygulamaları… Etkili kirpik görünümü bizim için çok önemli ama düşünsene hayalindeki kirpikler için her sabah baştan aynı uğraşları veriyorsun. Tam da bu yüzden hacim veren ve takma kirpik etkisi yaratan maskaralara zaafım var. Sadece maskara dokunuşu ile anında dilediğin o gizemli ve gösterişli görünümü elde ediyorsun. Şu sıralar yeni takıntım ise L’Oréal Paris Miss Baby Roll maskaralar! ,

Kirpik kıvırıcınla vedalaşmaya hazır mısın?_1

Eminim ki, sen de göz alıcı ve “beni al” diye bakan bu pembe maskara tüpünü görünce etkisini merak edip araştırmalara koyulmaya başlamışsındır. İzin ver, bu maskara ile ilgili deneyimimi sana ben anlatayım.

En sevdiğim yanı "özgün maskara fırçası"

Kirpik kıvırıcınla vedalaşmaya hazır mısın?_2

Kusursuz ambalajı ile bir an önce makyaj masana koymak isteyeceğin bu maskaranın yalnızca dışı değil, içi de bir hayli güzel. Suya dayanıklı bu maskaranın özgün ve yenilikçi fırçası kirpiklerini dipten uca kıvırarak romantik kirpiklere kavuşmanı sağlıyor. Lafta kalmasın dedim ve denedim. Sonuç gösteriyor ki, kirpik kıvırıcımla artık yolları ayırmanın vakti geldi.

Hayran bırakan sonuçlar

Kirpik kıvırıcınla vedalaşmaya hazır mısın?_3

Benim için konu maskaralar olduğunda ilk izlenim çok önemlidir ve Miss Baby Roll beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Her bir kirpiğe eşit oranda maskarayı dağıtan fırçası, kirpiklere aynı anda hacim, uzunluk ve kıvrıklık kazandırıyor ki bu bir maskarada bulunması oldukça güç bir özellik. (Farklı özelliklerinden faydalanmak için aynı anda iki maskara kullananlar bunu duyduğuna çok sevinecek.) Maskarayı uyguladıktan sonra kirpiklerinin kaşlarına değdiğini fark edebilirsin, üstelik bu görünüm kendini gün boyu koruyacak.

Bana soracak olursan en güzel kısmı da şu: Ekstra hacim için üç kat uyguladığım maskara asla topaklanmadı! Hacimli, uzun ve kıvrık kirpiklerim o kadar doğal durdu ki sanırım bu yaz favori maskaram bu olacak!

Denedikten sonra sen de yorumlarını bizimle paylaşmayı unutma! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/