loader

Kirpiklerde fiber maskara devri

Favoriye Ekle

Konu maskaralar olduğunda ne istediğimi de ne istemediğimi de biliyorum. Birbirine yapışan, topaklanmış kirpikler bana göre değil; tam anlamıyla maksimum uzunluğu ve maksimum hacmi arıyorum! Tam da bu nedenle, L’Oréal Paris False Lash Superstar X Fiber Mascara'yı denemek için can atıyordum. 

Kirpiklerde fiber maskara devri_1

Tam da tahmin ettiğin gibi, bu maskara iki adımda uygulanıyor. İlk adımda siyah maskara bazı ile kirpiklerine hacim kazandırıyorsun. İkinci adımda fiberlerle zenginleştirilen maskarayla ekstra uzunluk elde ediyorsun. Maskara bazı çoğu maskara bazının aksine siyah renkte olduğu için beyaz maskara bazlarına göre çok daha pratik. Aceleyle evden çıkman gereken o yoğun günlerde maskara bazını tamamen kapayamamak artık sorun olmuyor.

Kirpiklerde fiber maskara devri_2

Dürüst olayım, fiber maskaraları daha önce denemeye çekinirdim. Sanki uyguladığım anda yapay bir görünüm elde edecekmişim ve fiberler yanaklarıma düşecekmiş gibi gelirdi. False Lash Superstar X Fiber maskara uyguladığım anda tamamen fikrimi değiştirmeme neden oldu! Bir kat baz, bir kat maskara uygula ve ta ta ta tam! Ve bir de ne yalan söyleyeyim, bu mor ambalajlı ürünün görüntüsü de elimden düşürmememe neden oldu! 

Anında doğal, hacimli, upuzun kirpikler! En önemlisi, kirpikler birbirine yapışmadan aradığın uzunluğa kavuşuyor. 

Nasıl uygulamalı?

Kirpiklerde fiber maskara devri_3

False Lash Superstar X Fiber Maskara iki adımda uygulanıyor. İlk adımda hacim veren siyah maskara primerı, kirpiklerini kalınlaştırarak istediğin volümü yakalamanı sağlıyor. İkinci adımda ise fiber maskara kirpiklerine upuzun bir etki veriyor.

En dramatik bakışlar için kirpikler anında daha kıvrık ve daha uzun bir görünüm alıyor.

1. Doğal takma kirpik görünümü için: Bir kat maskara bazı, bir kat fiber maskara uygula.

2. Ekstrem takma kirpik görünümü için: Fiberleri daha fazla volüm için kirpiklerine bastırarak, uygulamayı tekrar et. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/