loader

Kirpikleri dolgun ve hacimli gösterme teknikleri

Favoriye Ekle

Maskaralarını çantalarına atmadan evden çıkamayanlar, bu yazı size gelsin! Bakışlarımızı vurgulamanın en güzel yolu, hacimli ve dolgun kirpikler elde etmekten geçiyor. Bunun farkında olan biz kadınlar, hacim veren maskaralarımızı en yakın arkadaşımız belledik bile. Ancak kirpiklerimizi her zaman daha da dolgun göstermek için başka bir yol var. Dolgun ve hacimli kirpiklere kavuşmak için bilmen gereken makyaj tekniklerini keşfetmeye hazır mısın?

Kirpik kıvırıcı

Kirpikleri dolgun ve hacimli gösterme teknikleri_1

Daha hacimli ve uzun görünen kirpik etkisin için, kirpik kıvırıcı kullanarak, kirpiklerini kıvırmayı dene. Kirpik kıvırıcın saniyeler içinde daha kıvrımlı kirpiklere kavuşmanı sağlayacak, böylece kirpiklerin olduğundan gür ve uzun görünecek. En etkili kullanım için kirpik kıvırıcını fön makinasıyla birkaç saniye kadar ısıt, ardından kirpiklerine bastırarak uygula ve serbest bırak. 

Editörün Önerisi: Kirpik kıvırıcınla vedalaşıp, kirpikleri kıvrık gösterme işini sadece tek bir maskaraya da devredebilirsin. Bunun için L'Oréal Paris Unlimited maskarayı denemeni şiddetle öneririz! 

Fiber maskaralar

Kirpikleri dolgun ve hacimli gösterme teknikleri_2

Kirpiklerinin olduğundan daha hacimli görünmesini istiyorsan, mutlaka fiber maskaraları denemelisin. Maskara bazı ve fiber maskaradan oluşan bu ikili ile anında kirpiklerine takma kirpik etkisi taşıyabilirsin. Bizim tavsiyemiz, NYX  Professional Makeup Double Stacked Maskaralar. 

NYX Professional Makeup Double Stacked maskaraları üç kolay adımda uygulayabilirsin. 

1) Maskarayı kirpiklerine 1 kat uygula.

2) Beyaz fiber maskara ile görünümü yoğunlaştır.

3) Bir kere daha maskarayı kirpikleri sabitlemek için kullan.

Takma kirpik

NYX Professional Makeup Turkey (@nyxcosmetics_turkiye)`in paylaştığı bir gönderi (8 Nis 2017, 09:41 PDT)

Eğer kirpiklerine daha dramatik bir etki taşımak istersen, takma kirpik kullanabilirsin. Bizim önerimiz Nyx Cosmetics Wicked Lashes Takma Kirpikler. 12 yeni, farklı ve iddialı Nyx Professional Makeup Wicked Lashes takma kirpikler ile günlük imajını sadece saniyeler içerisinde cazibeli bir görünüme kavuşturabilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler