loader

Kirpiklerinde hacim mi, uzunluk mu, kıvrıklık mı istiyorsun?

Favoriye Ekle

Bir maskaradan beklentin ne? Bize sorarsan hepsini bir arada isteriz: Kirpiklerimiz hem uzun, hem kıvrık hem de hacimli görünmeli. Peki tüm bunları aynı anda yapan bir maskara önerisi ister misin?

Son zamanlarda kirpik liftingi uygulaması çok popüler. Kısa ve düz kirpiği olanların başvurduğu bu kalıcı makyaj uygulaması, bazen kirpiklere zarar verebiliyor. Kirpiklerin daha uzun, daha kalkık ve hacimli görünsün isterken, elindekinden de olma ihtimalin yüksek. Bu yüzden sana bu 3 etkiyi bir arada verecek, kirpik liftingi etkili bir maskara önerimiz var!

Uzun kirpikler için:


kısa kirpikler için uzatan maskara önerisi

Özellikle kısa kirpiklere sahip olanlar bu maskara önerisini çok sevecek. Eğer aklında kısa kirpiklerinin daha uzun görünmesi için kirpik liftingi yaptırmak gibi bir planın varsa, rafa kaldırabilirsin! Maybelline Falsies Lash Lift maskara, profesyonel kirpik liftingi uygulamasından ilham alarak tasarlanmış bir maskara. Çift eğimli fırçası, en kısa kirpikleri bile kaldırıp uzatma etkisine sahip.

Hacimli kirpikler

hacim etkili maskara

Hacimli kirpiklere ulaşmak hayal değil! Bunun için, formülü kirpikleri ağırlaştırmadan kalınlaştıran bir maskaraya ihtiyacın var. Maybelline New York Falsies Lash Lift kirpik liftingi etkili maskara, özel formülü ile kirpikleri tek tek kalınlaştırarak hacimli bir sonuç veriyor. Üstelik 16 saat dayanıklı bu formül, dökülme ve bulaşma da yapmıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Kıvrık kirpikler 

maybelline falsies lash lift maskara

Eğer kirpiklerinin düz olmasından şikayetçiysen, kirpik liftingi etkili bir maskara, kirpiklerini dipten kaldırarak daha kıvrık görünmelerini sağlayacak. Maybelline Falsies Lash Lift maskarası, çift eğimli fırçası ile kirpikleri dipten kaldırma ve kıvırma özelliğine sahip. Böylece inatçı ve düz kirpiklerini kıvırmak için yeni yöntemler aramayı bırakıp, Falsies Lash Lift maskarayı deneyebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler