loader

"Kirpiklerinde Ne Var?" Dedirten Maskara

Favoriye Ekle

Bize sorarsan maskara, makyajın en önemli adımlarından biri. Bu yüzden de “Kirpiklerinde ne var?” dedirten bir maskara önerisiyle geldik!

“Kirpiklerinde ne var?” sorusu hem duymayı sevdiğimiz, hem de yeni bir maskara arayışındayken etrafımıza sıkça yönelttiğimiz bir soru. Bu sorunun cevabı da, eğer bizim gibi bir maskara seversen senin için de önemli olmalı. Kirpik kıvırıcısı? Belki kirpik liftingi? Belki de bugüne kadar keşfetmediğimiz, çok iyi bir maskara… Makyajımızda kullandığımız ve istisnasız her seferinde bu soruyu aldığımız maskara önerimizi şimdi seninle de paylaşıyoruz!

“O” maskara!

“O” maskara!

Eğer senin için kusursuz maskarayı bulduysan, bir de üzerine sana “Kirpiklerine bir şey mi yaptırdın?” diye sordularsa, senden mutlusu yoktur. Bize sorarsan, çoktan kirpik kıvırıcılarımızla vedalaştık. Kirpik liftingi gibi hem bütçe isteyen hem de zararları olabilecek kalıcı makyaj uygulamalarını da aklımızdan çıkardık. Kirpiklerimizde görmek istediğimiz, kıvrık, kalkık, hacimli ve uzun görünümü veren “O” maskarayla tanıştığımızdan beri bunların hiçbirine ihtiyacımız yok.

“Maskara olmadan asla!” diyenler için, kirpik görünümü bir makyajın en belirleyici adımı. Bakışları belirginleştiren ve odağı tamamen gözlerde toplayan maskara adımı gerçekten de insanın tüm havasını bir anda değiştirebiliyor. Hatta öyle ki, aramızda maskara sürmeden dışarı adımını atmayanlar bile var. İşte maskara konusunda böyle takıntılı olunca, yeni bir maskara aradığımızda gözümüzü hep çevremizdekilerin kirpiklerine dikiyoruz. Hayalimizdeki kirpik görünümüne denk geldiğimizde de “Kirpiklerinde ne var?” sorusu ağzımızdan dökülüveriyor.

En iyi maskara önerisi

Gelelim “Kirpiklerinde ne var?” dedirten maskara önerimizde. Bugüne kadar mutlaka en az bir arkadaşından L’Oréal Paris Unlimited maskarayı duymuşsundur. Öğrendiğimize göre, 10 kadından 9’u bu maskarayı arkadaşlarına öneriyormuş. Yani Unlimited maskara bağımlılığımız boşuna değil, bu kadar beğenmekte haklıyız!

En kısa kirpikleri bile kıvırıp kaldıran, daha hacimli ve uzun görünmelerini sağlayan Loreal Unlimited Maskara, kirpik liftingi etkisi ile en sevdiğimiz maskaraların başında geliyor. Gel şimdi bu harika maskarayı daha yakından inceleyelim…

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L’Oréal Paris Unlimited Maskara

L’Oréal Paris Unlimited MaskaraUnlimited maskarayı özel yapan nedir? diye soracak olursan, bükülebilen çift açılı bir gövdeye ve silikon bir fırçaya sahip. Böylece en kısa kirpikleri bile dipten kavrayıp kaldırıyor ve kıvırıyor. Yani sadece bir maskara ile kirpik liftingi etkisini alabiliyorsun.

L’Oréal Paris Unlimited Maskaranın fırçası

Lifting etkisi dışında Unlimited maskara, kirpiklerin daha hacimli ve uzun görünmesini sağılıyor. En güzel tarafı ise etkisinin 24 saate kadar kalması. Yani uygular uygulamaz verdiği o kalkık ve kıvrık görünüm gün içinde azalmıyor, sabit kalıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler