loader

Kış güzelliği: Bu kış kusursuz ve genç görünmenin sırları

Favoriye Ekle

Konu güzelliğe geldiğinde, trendlerin önünde gitmek için ilhamımızı podyumlardan almayı seviyoruz. Senin için Moda Haftaları'nın trendlerini araştırdık ve 2014'ün koleksiyonlarından esinlenerek, kış güzelliğin için tüyolarımızı bir araya getirdik!

Yaz aylarını geride bıraktık ve yavaş yavaş kışı karşılamaya hazırlanıyoruz. Doğa, cildimize ve saçlarımıza canlılık katacak en önemli güzellik unsuru. Sonbahar ve kış aylarının temiz havasını içimize çekerken, stilimizde de olabildiğince doğal ve çabasız bir görünüm yakalayacağız.

Sıra sende

Transparan pudrayla cildine hafif bir renk katarken, üst kirpiklerine tek kat maskara uygulaması yeterli olacak. Konu allığa geldiğinde ise cömert davranmalısın. Saçlar mı? Dağınık ve doğal saç stillerine yönel, dağınık at kuyruğu bu stil için mükemmel.

Ten görünümünün canlı ve son derece doğal olmasına özen göster. Tek bir odağın olsun: allık! Yanaklardaki sağlıklı ışıltıyı kendin için en uygun allığı seçerek başarılı bir şekilde elde et. Amacımız olabildiğince doğal bir ışıltı yakalamak. Ardından dudaklarına parlatıcı veya renklendirilmiş dudak balmı uygulayarak güzellik stilini tamamla.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön