loader

Kış trendi: Pastel mavi gözler-eyeliner ikilisi

Favoriye Ekle

Kapalı havalarla ve ortaya çıkmaya başlayan kalın kıyafetlerle beraber, makyajda kullandığımız renkler de koyulaşmaya başladı. Aslında, koyu renklere olan eğilimin yanıltıcı etkisine kapılmamak mümkün! İster günlük ister gece, makyajına biraz farklılık katarak kışın kasvetini bir kenara bırakmak ister misin?

Sıra sende

Pastel tonlardaki bu makyajla için açılacak!

Birinci adım:

Bu romantik görünüm doğal ve ışıltılı bir tene sahip olmayı gerektiriyor. Aydınlatıcı özellikte bir primerle cildini makyaja hazır hale getir. Ardından bir BB kremi cildine parmaklarınla yuvarlak hareketler yaparak uygula. Şeftali rengi bir allıkla ten makyajını noktala.

İkinci adım:

Göz kapaklarına da primer sürdükten sonra, pastel mavi renkte bir göz farını fırça yardımıyla uygula. Kaş kemiklerine taşırmamaya özen göster. Siyah jel eyelinerı, üst kirpik diplerine ince bir çizgi halinde uygula. Son olarak alt ve üst kirpik diplerine bolca maskara uygula.

Üçüncü adım:

Pastel açık mavi rengine, uçuk pembe bir ruj çok yakışır. Nude renkteki bir dudak kalemiyle dudaklarını dolgunlaştır ve ruju sür. Ruj üstüne transparan pudra sürerek mat bir görünüm ve kalıcı bir etki elde et.

Bu pastel rengi neyle kullanacağım diyorsan, şık ve klasik siyah elbiseni bu makyajla renklendirebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön