loader

Kışa Yakışan En Güzel Ruj Renkleri

Favoriye Ekle

“Bu kış ne renk ruj süreceğim?” sorusu aklını meşgul ediyorsa, senin için kışa en çok yakışan ruj renklerini bir araya getirdik!

Sıcak yaz günlerini geride bırakalı ve sonbahar yapraklarını kucaklayalı epey oldu ve havalar tam gaz soğumaya devam ederken, işin iyi tarafından bakmaya çalışıyoruz ve o özlediğimiz koyu renkli kazaklarımıza, atkılarımıza ve rujlarımıza yer açıyoruz. Tüm yaz uzak kaldığımız koyu bordolar, kahverengiler ve nude tonlar artık makyaj çekmecelerimizin ön kısımlarındaki yerlerini aldılar ama peki bu kış hangi ruj renklerini kullanacağız? İşte sana kışa en çok yakışan ruj renkleri önerilerimiz!

Kışa Yakışan Ruj Renkleri

1- Kış için nude ruj tonları

1- Kış için nude ruj tonları

Nude ruj renkleri yaz-kış fark etmeden her zaman favorimiz. Tüm makyaj tonlarıyla yakışan nude ruj önerimiz, Maybelline Color Sensational rujlardan 177 Bare Reveal rengi. Hafif sıcak alt tonlu bu nude ruj, tüm cilt tonlarına yakışacak cinsten. Ayrıca satin bitişi ve E vitamini içeren formülüyle nemlendirme özelliği de olan bu ruj, kışın soğuktan kuruyan dudaklarının canlı görünmesini sağlayacak.

2- Kış için bordo ruj tonları

kış için bordo ruj önerisi

Kış dendiğinde ruj renklerinden aklımıza ilk gelen, bordo tonları oluyor. Bordo rujların kış aylarıyla harika bir uyumu var. Özellikle gece makyajlarında bordo rujlar, dudakları vurgulamak için çok etkililer. Bizim kış için bordo ruj önerimiz, L'Oréal Paris Rouge Signature rujlardan 142 I Prepared. Sıcak tonlu bu bordo rengi, cildine ayrı bir canlılık katacak.

3- Kış için kırmızı ruj tonları

3- Kış için kırmızı ruj tonları

Kırmızı rujun ne mevsimi olur ne de zamanı! O yüzden biz de, kış aylarında da rahatlıkla kullanabileceğin, zamansız bir kırmızı ruj önerisi yapmak istedik: Maybelline Super Stay Matte Ink rujlardan 20 Pioneer rengi, tam bir imza kırmızısı. Üstelik süper mat bitişi ve süper kalıcı formülüyle, rujun bozulup bozulmadığını kontrol etmek zorunda kalmayacaksın. Bir kere sürdükten sonra, 16 saate kadar bozulmadan, dağılmadan ve çıkmadan kalacak.


4- Kış için lip gloss önerileri

4- Kış için lip gloss önerileri

Lip glosslar, dudakları parlak ve canlı gösterme konusunda tam birer kurtarıcılar. Özellikle kış aylarında kuruyan dudakları nemlendirme özellikli dudak parlatıcıları, çantamızın vazgeçilmez üyeleri. Maybelline Lifter Gloss dudak parlatıcıları, hyaluronik asit içeren formülleri sayesinde dudakları nemlendirirken, dudak dolgunlanştırma ve kalkık gösterme özelliğine sahipler. Lifter Gloss rujlardan pembe tonlu 005 Petal rengi, dudakları canlı, dolgun ve parlak göstermek için harika bir renk.

5- Kış için kahverengi ruj önerileri

5- Kış için kahverengi ruj önerileri

Kış makyajının olmazsa olmazlarından biri de kahverengi rujlar. 90'ların esintisini taşıyan kahverengi rujlar, doğal tonlu makyajları sevenler için iyi bir seçenek. Maybelline Matte Ink likit mat rujlardan Coffee Edition 255 Chai Genius, bu kış en severek kullanacağımız kahverengi rujlardan. Süper mat ve süper kalıcı formüllü bu likit mat ruj, aynı zamanda mis gibi de Chai Tea Latte kokuyor!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler