loader

Kışın kullanabileceğin ten makyajı ürünleri

Favoriye Ekle

Kusursuz bir kış makyajı için, kışın kullanabileceğin en iyi ten ürünü önerilerimizle karşındayız!

Soğuk kış mevsiminde ten makyajı biraz daha önem kazanır, yazın allığını sürüp çıktığın bronz tenin artık güneş ışığına özlem çekerken daha solgun görünür ve soğuk hava şartlarında daha kurudur. Ancak sanma ki hava muhalefeti kusursuz bir ten makyajına sahip olmana engel. Doğru ürünleri makyaj çantana atarak, bu soğuk ayları en güzel ve en bakımlı halinle atlatabilirsin! İşte karşında, kışın kullanabileceğin ten ürünleri önerilerimiz.

Nemlendirici makyaj bazı

Nemlendirici makyaj bazı

Nemlendirici bazlar, kış makyajının olmazsa olmazı! Çünkü kış aylarında cildimiz soğuk hava ve rüzgardan dolayı kurumaya daha eğilimli olur. Senin de cildin kış aylarında hep kuru ve pul pul görünüyorsa ihtiyacın olan en önemli makyaj malzemesi primer olmalı.

Bize göre en iyi makyaj bazlarının başında Maybelline New York Face Studio Prime Nemlendirici makyaj bazı geliyor. Eğer cildinin nemsiz olduğunu hissediyorsan bu baz senin için uygun olacak. Cildinin gün içinde nemli kalmasını sağlarken, aynı zamanda fondöteninin kalıcılığını da artırıcak.

 Nemlendirici Etkili Fondötenler

likit fondöten

Cildinin kurumaya meyilli olduğu bu günlerde, ten makyajı ürünlerinde nemlendirme etkisi olmazsa olmaz bir hal alıyor. Hem nemli bitişli bir ürün, hem aydınlık bir görünüm hayal ediyorsan seninle bir sırrımızı paylaşacağız (Bunun için bize sonradan teşekkür edeceğine eminiz). Bu kış Maybelline New York Affinitone Fondötene bir şans verebilirsin. Kış aylarında kuruyan cildini doğal bir şekilde nemli ve daha aydınlık gösteren bu fondöteni çok seveceksin. Affinitone fondöten E vitamini ve Argan Yağı içeren formülü sayesinde cildini nemlendirerek çok doğal görünmesini sağlıyor. Yani gerçek bir kurtarıcı! Bunun yanı sıra kalıcılığı ve yüksek kapatıcılığı ile bu fondöten kış mevsiminin yıldızı! 

Krem allık

Maybelline New York Cheek Heat Krem Allıkları

Kim demiş likit formu yalnızca fondötenler için var diye! Krem formdaki allıklar da bildiğin toz allıkların yenilikçi versiyonu olarak raflarda yerini aldı. Üstelik eminiz ki kış makyajında aradığın canlı cilt görünümünü destekleyen tatlı bir sıcaklık için bu allıkları çoktan çantana attın bile! Eğer krem allıklarla henüz tanışmadıysan sana Maybelline New York Cheek Heat Krem Allıkları öneririz. Kışın daha sıcak ve canlı görünmek için krem allıkların 6 farklı renk seçeneğinden yararlanabilirsin. 20 numaralı Rose Flush ve 35 Berry Flame rengi makyajına sıcak ve canlı görünüm kazandıracak. Kremsi jel yapıda olan bu allıklar yanağında çok kolay yayılıyor ve isteğine göre kat ve kat uygulanabiliyor. Kış aylarında daha yoğun ve daha canlı pembe görünmek istiyorsan artık aradığın o makyaj malzemesini buldun.

Nemli ve dolgun dudaklar için lip gloss

Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcısı

Dudakları es geçen bir makyajı, tamamlanmış saymıyoruz. Tüm bu kusursuz cilt makyajını tamamlayacak son bir dokunuşa ihtiyacımız var. İmdadımıza pürüzsüzleştirici ve dolgunlaştırıcı etkili dudak ürünleri koşuyor. Kış aylarında dudaklarımız da cildimiz gibi kuruyor. Dudaklarını da dolgun ve canlı göstermek için likit dudak parlatıcıları kullanmalısın. Maybelline Lifter Gloss Dudak Parlatıcıları, hyaluronik asit içeren formülleriyle nemlendirme ve dudak dolgunlaştırma etkisine sahip! İlk uygulamada dudakları daha kalkık ve pürüzsüz gösteriyor. Dudakları nemlendirme etkisi olan bu dudak parlatıcısı sayesinde dudakların üstündeki pul pul kurumuş görüntü ortadan kalkıyor, tam tersine dudaklarımız ekstra dolgun ve pürüzsüz görünüyor!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön