loader

Kızıl saçlılara özel makyaj önerisi: Lily Collins

Favoriye Ekle

Lily Collins kızıl saçları ile karşımıza çıktı! Kahverengi saçlarını kızıla boyatan Lily'yi biz çok beğendik. Eğer sen de kızıl saçlarına nasıl makyaj yapacağına karar veremiyorsan, Lily'nin toprak rengi makyajından ilham alabilirsin. Yaz davetlerinde veya özel günlerde bu makyajınla arkadaşlarının dikkatini çekeceğine eminiz! Aşağıdaki adımları takip ederen Lancôme Güzelli Elçisi Lily Collins'in makyajını elde edebilirsin.

İlk adım:

Ten makyajına başlamadan önce makyaj bazını tüm cildine uygulamalısın. Böylece hem gözenek görünümü azaltabilir hem de makyajının daha kalıcı olmasını sağlayabilirsin.

İkinci adım:

Ten rengine uygun fondötenini yüzünün ortasından kenarlarına doğru yay. Islak makyaj süngeri kullanarak daha fresh bir görünüm yakalayabilirsin.

Üçüncü adım:

Kızıl saçlara en çok yakışan renklerin başında kahverengi geliyor. Göz kapağına kahverengi farını sür ve katlanma çizgine doğru iyice dağıt.

Dördüncü adım:

Belirgin göz makyajı için iki kat maskara uygulamalısın. Eğik başlıklı maskara sayesinde bütün kirpiklerine ulaşıp, vurgulu bir görünüm elde edebilirsin.

Beşinci adım:

Göz makyajını belirgin kaşlarınla tamamlamalısın. Kaşlarını, kaş rengine uygun kaş jeli ile doldurup, sabitlemelisin.

Altıncı adım:

Kızıl saçlılara, yumuşak şeftali tonlarındaki allıklar çok yakışıyor. Daha canlı ve enerjik görünmek için allığını elmacık kemiğinin üzerine uygula.

Yedinci adım:

Dudaklarında nude ve doğal tonları tercih etmelisin. Lily Collins tercihini nude ve saten bitişli rujdan yana kullandı.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön