loader

Kızlar gecesi: Eğlenmeyi en iyi biz biliriz!

Favoriye Ekle

Sıra sende

Kızlar gecesinde akmayan-kokmayan, rahat edebileceğin bir makyaj yapmak için adımlarımızı izle!

Birinci adım:

Hem kusursuz hem nefes alabilen bir ten için, bir BB krem yeterli olacaktır. Dilersen kalem formundaki bir kapatıcıyı göz altlarına uygulayarak yorgunluk izlerini de giderebilirsin. Yüzüne tatlı ve hafif bronz bir ton vermek için, altın rengi ağırlıklı bronzlaştırıcı bir allığı tüm yüzüne uygulayabilirsin.

İpucu: Bronz allığı ufak ve yassı bir fırçayla burun kenarlarına boylu boyunca sürmek, burnunu daha dar gösterecektir. Ayrıca yüz hatlarını belirginleştirmek için, alnına ve elmacık kemiklerine de ağırlık verebilirsin.

İkinci adım:

Gece boyunca eğlenmeye odaklı olmak ve makyaj tazeleme derdinden kurtulmak için, yalnızca siyah göz kalemi sürebilirsin. Kalem yeterince kalıcı olacaktır. Başlarken, göz kapaklarına primer uygulayarak kalemin kalıcılığını garantile. Sonrasında üst ve alt kirpik diplerine siyah kalemi noktalar halinde yoğun bir şekilde sür ve aplikatör ile dumanlı bir görünüm elde edecek şekilde dağıt. Son olarak kirpiklerini kıvırıcıyla kıvır ve hacim veren bir maskarayı iki kat halinde uygula.

İpucu: Ekstra canlı bakışlara sahip olmak için, gözlerine birer damla göz damlası damlatabilirsin.

Üçüncü adım:

Dolgun ve doğal görünümlü dudaklar için, bej tonlarında bir dudak kalemini dudak çizgine çek. Üst dudaklarının ortasında bulunan, v şeklindeki ufak alanı doldurmaya özen göster. Daha sonra, ten rengine uygun bej tonlarında bir ruj sür. Son olarak rujun üstüne hafifçe toz pudra uygula.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön