loader

Klasik Makyaj Stillerinden Sıkılanlar için Sıra Dışı Makyaj Önerileri

Favoriye Ekle

Çılgın ruhunu yansıtacak ve makyaj stilinde farklılık arayışına son verecek en sıra dışı makyaj trendleri ile karşındayız!

Her yeni gün taze bir başlangıç ve yeni bir sen yaratma imkanı sunuyor. Bazen zarif ve sofistike görünümler dikkatini çekerken, bazen de asi ruhun ağır basıyor biliyoruz. Biz de senin için Makyaj.com editörleri olarak en yeni makyaj trendleri konusunda şöyle keyifli bir derleme yaptık. Renkli takma kirpik çeşitlerinin büyüsüne kapılan, rengarenk göz kapakları ile gününe renk katmaya niyetlenen veya çizim yeteneğini grafik makyaj trendi sayesinde geliştirmek istiyorsan dikkatine: Bu makyaj trendleri ile tüm bakışlar sana çevrilecek!

1. Beyaz Eyeliner Trendi ile İddialı Bir Görünüm Yakala

Beyaz Eyeliner Trendi ile İddialı Bir Görünüm Yakala

“En cool makyaj stilleri benden sorulur!” diyorsan beyaz eyeliner trendi tam sana göre! Çarpıcı ruhunu yansıtmak için tercih edebileceğin beyaz likit eyeliner’lar kedi gözü makyaj trendi ile ideal bir uyum sunuyor. Üstelik beyaz eyeliner çeşitleri, grafik makyaj modellerine de güç katıyor. Ve hatta renkli rujlarla hoş bir kontrast yaratarak makyajseverlerin kalbini çalmayı başarıyor!

NYX Professional Makeup Vivid Matte Beyaz Likit Eyeliner, ince ucu sayesinde tek hamlede uygulanıyor. Editör ekibimizde eyeliner konusunda en çekimser olan üyemiz dahi NYX Professional Makeup Vivid Matte beyaz eyeliner ile keskin ve cesur çizgiler yarattı. Hem de büyük bir keyifle!

2. Grafik Eyeliner Trendi ile Hayal Gücünü Konuştur

Grafik Eyeliner Trendi ile Hayal Gücünü Konuştur

Vaktizamanında resim derslerinde potansiyelini yeterince yansıtamadığını mı düşünüyorsun? Öyleyse şimdi grafik makyaj trendi sayesinde yeteneğini yeniden sınama zamanı. Grafik eyeliner stilinde tek sınırın hayal gücün, yapabileceklerin gerçek anlamıyla sınırsız! V şekilli, renkli, dramatik kalın çizgili ve dahası… Tek yapman gereken ince uçlu, dağılmayan ve sürümü kolay bir eyeliner seçerek denemelere başlamak.

Biz grafik göz makyajı denemelerimizi NYX Professional Makeup Epic Ink Liner çeşitleriyle uyguladık. Ve tek denemede hedeflediğimiz sonuçlara pratik biçimde ulaştık. Tabii sonrasında bu eyeliner’ı hemen makyaj çantalarımıza eklemeyi de unutmadık!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

3. Metalik Makyajlar ile 90’lar Ruhuna Bir Selam Gönder

Metalik Makyajlar ile 90’lar Ruhuna Bir Selam Gönder

Işıltılı ruhunu ve iddialı stilini göz kapaklarına taşıyarak herkesi tek bakışta etkin altına almak ister misin? Öyleyse metalik göz makyajı trendi ile eğlenceli akşamlara damganı vurabilirsin. Abartılı görünümler gözünü korkutuyorsa hiç endişelenme! Çünkü likit ışıltılı göz farı tercih ederek doğal bir parıltı yaratabilirsin.

NYX Professional Makeup Ultimate Glow Shots Işıltılı Likit Göz Farı’nın “07 Lemon Slayed” tonunun altın parıltıları metal makyaj için biçilmiş kaftan! Bu ışıltılı likit far simli bir yansıma değil, modern bir parlaklık sunuyor. Özellikle de esmer ve buğday ten rengine sahip editörlerimiz NYX Professional Makeup ışıltılı göz farının büyüsüne ilk denemede kapıldı! Hatta bu ışıltılı göz farının metalik makyaj stilinin yanı sıra dudak üstü, burun ve elmacık kemiklerinde duruşuna da bayıldık!

4. Renkli Takma Kirpik Trendine Bir Bakış At

Renkli Takma Kirpik Trendine Bir Bakış At

Renkli takma kirpik trendi,makyaj görünümünde tek bir hamleyle devrim yaratma olanağı sunuyor. Sade bir makyajı NYX Professional Makeup Jumbo Lashes Takma Kirpik Bewitched’in kırmızı tonu ile eşleştirebilirsin. Ya da dumanlı göz makyajını renkli takma kirpiklerle buluşturarak parti stiline damganı vurabilirsin. NYX Professional Makeup Jumbo Lashes Takma Kirpik çeşitleri yapıştırıcı ya da mıknatıs derdi olmadan rahatça kullanılıyor. 

5. Gökkuşağı Makyajı ile Parti Stilini Taçlandır

Gökkuşağı Makyajı ile Parti Stilini Taçlandır

Gökkuşağı makyajı, TikTok makyaj trendleri sayesinde hemen her gün karşımıza çıkıyor. Hayal gücünü harekete geçirmek ya da her biri tıpkı senin gibi benzersiz makyaj stilleri yaratmak için rengarenk göz kapakları ideal bir tercih. Biz yine dayanamadık ve soluğu masanın başında aldık. NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Palette Brights ile gökkuşağı göz kapağı görünümleri yarattık. İşin en güzel yanı, bu stilde kural yok! Zıt renkleri çarpıştırabilirsin ya da uyumlu ton geçişleri yapabilirsin.

6. Renkli Eyeliner Akımına Ufak Bir Saygı Duruşu

Renkli Eyeliner

Günlük stiline hareket katmak ya da bakışlarında canlı bir etki yaratmak için en pratik yöntemi açıklıyoruz: Renkli eyeliner makyajı! Dikkatleri göz bölgende yoğunlaştırmak için de renkli eyeliner modelleri ideal bir alternatif. Göz kapaklarına neon bir renk eklemek, renkli dumanlı makyaj denemeleri yapmak ya da kalın renkli simli eyeliner’lar ile dikkat çekici bir görünüm yakalamak… Hayal gücünü çalıştır ve harekete geç!

Makyaj çantanda NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Sticks Frosted Eyeliner’ın lila rengi yoksa bizce acilen eklemelisin. Çünkü bu lila eyeliner ile hem günlük hem de parti makyajlarında çarpıcı bir etki yaratmak çocuk oyuncağı!


Bugün nasıl bir sen olarak uyandın? Sakin ve romantik mi yoksa iddialı ve cesur mu? Ruh haline şöyle bir göz gezdir ve sıra dışı makyaj trendlerini deneyerek hem stiline hem de gününe renk kat!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler