loader

Kolay Temizlenen Maskara Önerileri

Favoriye Ekle

Maskara sürmek kadar maskarayı temizlemek de bizim için çok önemli! İyi temizlenmeyen ve göz çevresine yayılan maskara, kirpiklerin birbirine yapışmasına yol açıyor. Sabah uyandığında göz altında biriken maskara kalıntıları görmek istemiyorsan kolay temizlenen maskara önerilerimizi dikkate almalısın.

Kolay çıkan maskaraları belirlerken tabii ki maskaranın kirpiklerimizde harika görünmesini ve kirpiklerimizi hacimle kaldırmasını da es geçmedik! Kısaca bu makalemizde kirpiklerde en iyi görünen ve akşam eve geldiğinde en kısa sürede çıkarabileceğin maskaraları bulabilirsin:)

Maybelline New York Snapscara Maskara

Maybelline snapscara

Maybelline New York Snapscara Maskara'nın ''şipşak uygula, şipşak çıkar!'' sloganını görünce hemen denemek istedik! Gerçekten dedikleri gibi çok hızlı uygulanıyor ve neredeyse tek pamukta kirpiklerden temizleniyor. Maybelline maskara kirpiklerde topaklanma yapmadığı için çok kolay temizleniyor, esnek kıllı fırçası sayesinde tüm kirpiklere eşit bir şekilde uygulanabiliyor.

En kolay temizlenen maskara için araştırma yaparken aynı zamanda maskaranın gün içinde akmamasına ve bulaşmamasına da dikkat ettik. Snapscara maskarayı uyguladıktan sonra göz çevremize yayılmadı ve göz altına akmadı. Sen de kirpiklerine hızlıca uygulayabileceğin ve sadece ılık suyla bile kolayca çıkarabileceğin bir maskara arıyorsan, Maybelline Snapscara maskaranın pratik kullanımını denemelisin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Lancome Lash Idole Maskara

Lancome Lash Idole Maskara

En kolay temizlenen maskarayı ararken karşımıza Lancome Lash Idole Maskara çıktı. Lancome maskaranın kirpikleri daha kalkık, hacimli ve uzun gösterdiğini ve kirpik liftingi etkisi verdiğini daha önceden biliyorduk ama kirpiklerden bu kadar hızlı çıkan bir maskarayı daha önce deneyimlememiştik!

Lash Idole Maskara, kirpikleri tek tek ayırırken topaklanma ve bulaşmaya sebep olmuyor. Böylece maskaranı temizlerken tek adımda tertemiz kirpiklere sahip olabiliyorsun. Yelpaze etkisi sayesinde kirpiklerini bu maskarayla olduğundan daha hacimli gösterebilir ve eve geldiğinde saniyeler içinde maskaranı temizleyebilirsin. Lancome maskarayı özellikle kısa ve düz kirpikleri olanlar için öneriyoruz.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris False Lash Bambi Oversized Maskara

L'Oréal Paris False Lash Bambi Oversized Maskara

Oversized kirpikler denilince akla ilk önce gelen Bambi Oversized maskaranın çok kolay çıktığını da biliyor muydun? L'Oreal Paris False Lash Bambi Oversized Maskara, kirpiklerde XXL etki bırakmasının yanında, tek adımda temizlendiği ve göz çevresine bulaşmadığı için bizim kısa sürede favorilerimiz arasına girdi.

Kolajen ve seramid ile güçlendirilen Bambi Oversized maskara, kirpiklerde adeta lifting etkisi yaratıyor. Bizim gibi kısa ve cılız kirpiklerde bile fark edilir bir kalkık etki yaratan bu maskarayı mutlaka denemeni öneririz. Makyajını çıkarken yağ bazlı makyaj çıkarıcı micelar su kullanırsan tek adımda maskaranı temizleyebilirsin. Pamuğuna misel suyu dök ve kirpiklerinin üzerinde 30 saniye kadar tut. Sürenin sonunda maskaranın tamamen çıktığını ve Bambi Oversized maskaranın göz çevresine bulaşmadığını göreceksin.

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils

Kirpiklerde simsiyah etki bırakan maskaraların zor çıktığı ve temizlenirken bütün yüze yayıldığı düşünülür. Bize bu önyargıyı kırdıran maskara Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils oldu. Kirpiklere yoğun hacim ve radikal bir siyahlık kazandıran bu maskara adeta takma kirpik etkisi yaratıyor.

Özel gün makyajlarında takma kirpik yerine YSL maskara kullanarak etkileyici ve cesur kirpiklere sahip olabilirsin. Merak etme, uzun ve yorucu bir akşamdan sonra Mascara Volume Effet Faux Cils'i kirpiklerinden çıkarmak çok basit olacak. Beauty Ourika bahçelerinden özenle toplanmış Argan yağı içeren bu maskara kirpiklerinden çok kolay çıkar, kalıntı bırakmaz. Makyaj temizleyicisini ovalamana gerek kalmadan tek adımda maskaranı gözlerinden temizlemen mümkün!

NYX Professional Makeup On the Rise Liftscara

NYX Professional Makeup On the Rise Liftscara

Gözlerini anında daha büyük gösterecek ve bakışlarına anlam kazandıracak bir maskara önerimiz olacak: NYX On the Rise Liftscara. Bu maskarayı kullananların %94'ü anında kirpik liftingi etkisi gördüklerini söylüyorlar. NYX maskaranın en güzel tarafı ise uygulama sonrasında ağırlık, bulaşma ve dökülme yapmıyor olması! Maskarayı uyguladıktan sonra gün boyu kirpiklerinde kalkık ve hacimli etkiyi görmeye devam ediyorsun. On the Rise Liftscara maskarayı çıkarmak istediğinde sadece pamuk ve maskara çıkarıcısına ihtiyacın olacak. Pamuğun üzerine makyaj temizleyicisini dök ve kirpiklerinin üzerine yerleştir. Mat ve simsiyah maskaranın bu kadar hızlı çıktığını görünce sen de çok şaşıracaksın.

Maybelline New York Lash Sensational Sky High Maskara

Maybelline New York Sky High Maskara

Gökyüzüne uzanan kirpiklere sahip olmayı kim istemez? Merak etme, bu maskara seni zahmete sokmayacak :) Genellikle iddialı ve hacimli etki yaratan maskaraların kirpiklerden çok zor çıktığı düşünülür. Sky High maskara için aynısı geçerli değil! Bu maskaranın esnek fırçası sayesinde kirpiklerine kökten uca limitsiz uzunluk kazandırabilir ve onları hacimle kaldırabilirsin.

Sky High Maskaranın en güzel yanlarından biri ise, bambu özü ve fiberler içeren özel formülü! Bu formül maskaranın 24 saat boyunca kirpiklerinde kalmasını sağlıyor ve makyajı çıkarmak istediğinde kolayca silinip gidiyor. Makyajını kolayca çıkarmak için makyaj sütü veya köpüklü temizleyicinden yardım almalısın. Maskaranı sakın çekiştirerek veya sadece suyla temizlemeye çalışma. Yağ bazlı ürünlerle ne kadar kolay çıktığını göreceksin.

L'Oreal Paris Paradise Maskara

L'Oreal Paris Paradise Maskara

'Gözlerim çok hassas, hangi maskarayı sürersem süreyim gözlerim yaşarır, maskaram akar' diye düşünüyorsan henüz Loreal Paradise Maskarayı denemediğini tahmin ediyoruz. Paradise maskara kirpiklerine yoğun hacim kazandırırken, formülündeki gül yağı, hint yağı, mavi kantaron yağı kirpiklerine bakım yapıyor ve maskaranın gözlerinde hassasiyet yaratmasına engel oluyor.

Paradise maskaranın yağlarla güçlendirilmiş formülü sadece hassas gözlere iyi gelmiyor, aynı zamanda maskaranın gözlerden çok kolay temizlenmesine de yardımcı oluyor. Tüy kadar hafif kirpiklere sahip olmak ve gün içinde göz çevresine bulaşmayacak bir formül keşfetmek için seni Paradise maskarayı denemeye davet ediyoruz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler