loader

Konuk editörümüz Deniz Özübek yorumluyor: Maybelline New York Fit Me fondöten

Favoriye Ekle

Çıktığı ilk günden beri en sevilen fondötenler arasında giren Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondöten, merceğimiz altında!

Editörümüz Deniz Özübek'in incelediği bu fondöten, 20 rengi, doğal mat bitişi, gözenek gizleme özelliği ve parlamayı kontrol alışı ile en iyi fondöten önerilerimizin değişmez üyesi!

İnceliyoruz: Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondöten

maybelline fit me fondöten

Çıktığı ilk günden beri çok sevilen, herkesin denediği anda bayıldığı, ince yapılı bu doğal ve mat fondöten, aldığı tüm övgüleri kelime kelime hak ediyor! Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondötendeni denedik ve soluğu hemen Makyaj.com'da aldık. Herkesin çok sevdiği bu fondöten hakkında tüm detayları seninle paylaşıyoruz!

Maybelline Fit Me fondöten, ince yapılı, doğal mat bitişli, parlamayı kontrol altına alan ve gözenek görünümünü gizleyen bir fondöten. İçerisindeki özel kil içeriği ile cilde doğal mat bir etki veriyor, çok ince yapılı olmasına rağmen ciltteki kusurları başarılı bir şekilde gizliyor.

Fit Me fondötenin bu kil içeriği aynı zamanda ciltte gün içerisinde oluşan parlamayı kontrol altına alıyor ve gözenek görünümünü de gizliyor. Böylece ortaya çok doğal ama aynı zamanda da kusursuz bir ten görünümü çıkıyor.

Konuk editörümüz Deniz Özübek yorumluyor: Maybelline New York Fit Me fondöten_1

Karma ve yağlı cilde sahip olanlar, gün içinde yağ kontrolü sağladığı için bu fondöteni çok severek kullanacaklar, normal ve kuru ciltliler ise herhangi bir kuruluk problemi ile karşılaşmadan gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Mat fondötenler arasında bitişi en doğal, cilt tonuna ve dokusuna kusursuz uyan bu fondöteni sen de dener denemez çok seveceksin ve Fit Me fondötenle pürüzsüz makyaj etkisi sende bağımlılık yaratacak!

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondötenin renkleri ve renk kodları

Konuk editörümüz Deniz Özübek yorumluyor: Maybelline New York Fit Me fondöten_2

Gelelim Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondötenin renk ve renk kodlaına: Tam 20 farklı rengi bulunan bu fondöten, her türlü cilt alt tonuna uyum sağlıyor. Sıcak, soğuk ve nötr cilt alt tonlarına sahip olanlar, en açıktan en koyuya, bu 20 renk arasından ciltlerine tam uyacak rengi kolayca bulabilirler.

Konuk editörümüz Deniz Özübek yorumluyor: Maybelline New York Fit Me fondöten_3

Eğer "Tam benim tonum" dediğin o fondöteni henüz bulamadıysan, Maybelline Fit Me fondötenintüm bu renklerinin seni mutlu edeceğine eminiz! Fit me fondöten renklerinin tümünü görmek ve hangi cilt tonunun hangi rengi kullanması gerektiğini görmek için bu makalemizi okuyabilirsin.

Fit Me fondötenin en açık rengi olan 90 Alabaster, özellikle beyaz tenliler için ideal. Maybelline Fit Me 110 Porcelain ise yine beyaz tenliler için son derece uygun. Fit Me 120 Classic Ivory ise buğday tenlilerin en seveceği fondöten renklerinden.

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondötenin kalıcılığı

maybelline fit me fondöten

Maybelline Fit Me fondötenin kalıcılığına gelirsek, sabahın erken saatlerinde makyaj yapıp günü aynı makyajla yenilemeden geçirenlerdensen, kalıcılığı seni tatmin edecek. Hele ki zaman geçtikçe T bölgende yağlanma sorunu ile karşılaşıyorsan, o parlak görüntüyü tarihe göndermeye hazır ol!

Fit Me fondötenle ilgili en sevdiğimiz noktalardan biri ise gün içinde aynaya baktığımızda gözenek görünümünü de uzun süre boyunca gizliyor oluşu. İlk anda cilde verdiği pürüzsüz etkiyi günün ilerleyen saatlerinde de koruması, Maybelline Fit Me fondötenin en sevilen özelliklerinden.

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondöten nasıl uygulanır?

maybelline fit me fondöten

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondötenin nasıl uygulanacağına da değinmemiz gerekirse, ister fondöten fırçası ile istersen de nemli makyaj süngeri ile uygulayabilirsin.

Fit Me fondöteni nemli makyaj süngeri ile uyguladığında çok daha doğal bir sonuç elde edebilirsin. Eğer kapatıcılığını daha da artırmak istersen, gerekli bölgelere bir kat daha uygulayabilirsin. Hafif yapısıyla ciltte hiç ağırlık yapmadığı için, pudralı ve yoğun bir görünüme yol açmadan kapatıcılığı artırılabiliyor.

Editörün Önerisi: Ten makyajında pürüzsüz bir etki istiyor ama göz altında kullanacağın kapatıcının fondöteninle uyup, doğal bir etki vermesini istiyorsan, Maybelline Fit Me kapatıcıyı deneyebilirsin.

Maybelline Fit Me fondöteni, fondöten fırçasıyla uygulandığında da, doğal mat bitişine rağmen asla fırça izi bırakmadan çok kolay bir şekilde cilde dağılıyor ve cilt dokusuyla kusursuz bir uyum yakalıyor.

Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondöten kullananların yorumları

v

Gelelim Fit Me fondöten kullananların yorumlarına! Özellikle L'Oréal ContentPro kullanıcılarının favori fondötenlerinden biri olan Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless, doğal mat etkisi ve cilt tonuyla birebir uyan renk seçenekleriyle gönüllerde taht kurmuş durumda.

L'Oréal Content Pro kullanıcılarından Ece'nin Fit Me fondöten yorumu:

"Cildim gün içinde parlayabiliyor, özellikle T bölgem aynaya her baktığımda parıl parıl görünüyor. Maybelline Fit Me fondöten bu yağlanmayı güzel bir şekilde kontrol altına alıyor. Mat bir bitiş veriyor ama pudralı da durmuyor. Kapatıcılığı ve kalıcılığı da bence çok iyi."

Yorumlar

13 Yorum

Ebru öncül 29 May 2020 - 02:53

En sevdiğim fondöten olma şansını yakalayan ürüne bir ödül verilmeli bence. Hem güzelleştiriyor hem bakım yapıyor. İkisi bir arada olan başka bir ürün yok. ????

3 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
3 Kişi faydalı buldu
29 May 2020 - 02:53

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön