loader

Koyu parlak dudaklar: Gün boyu kalıcılık

Favoriye Ekle
Koyu ve parlak renklerin makyajda son zamanlarda gitgide trend oluşunu izliyoruz. Ne zaman koyu bir ruj sürsek, alışık olduğumuzun gündelik stilin dışına çıkıp, risk alıyoruz. Riskin başarıya dönüşmesi için, koyu rujunu gündelik hayatta kullanmana yardımcı olacak rehberimize bir göz at!

Kalıcı cüret

Kırmızı, pembe ya da fuşya... En çekingen olanımız için bile uygun bir koyu ruj tonu var. Cilt tonuna uygun olan renge karar verdikten sonra, kalıcılık etkili nemlendirici formüllü bir ürün tercih et.

Gözler arka plana

Koyu bir dudak makyajını tercih ettiğinde, tüm makyajını dengelemen önemli. Göz makyajını hafif tutmak için, minimal bir eyeliner, birkaç kat maskara ve yumuşak far renkleri kullanmak harika olacak.

Allıkla vurgula

Çok koyu tonda bir allıktan daha kötüsünü düşünemiyoruz! Gündüz saatlerinde koyu bir ruj kullanacaksan, parıltılı bir allık, aynı zamanda aydınlatıcı görevi görecek. Işıltılı allıklar odağı üzerine çekmeden dudaklarını vurgulamak için yeterli parıltıyı sağlayacak. Krem veya pudra allıklar rujunla harika uyum yakalayacak.

Dudakların ilgi odağı olmaya hazır mı?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön