loader

Koyu rujunu cilt tonuna göre seç

Favoriye Ekle
Koyu rujunu cilt tonuna göre seç

Koyu rujları başkalarında beğeniyor ancak kendine uygulamaya çekiniyorsan doğru yerdesin. Dudaklarını koyu bir renge büründürmek için ihtiyacın olan her şeyi burada bulabilirsin.

Sıra sende

 

Sıra sende

Eğer koyu dudaklar konusunda yeniysen ve palyaço gibi görünmekten korkuyorsan, önerilerimize kulak ver: Göz makyajını hafif tut, belli belirsiz bir allık uygula ve böylece dudakların odak noktası olsun! Bütün ilgiyi dudaklarına çekmek içinse mat tonlar kullan. Farklı cilt tonları için renk seçimlerimizi ise aşağıda bulabilirsin!

Çok açık ten

Çok açık ten

Eğer porselen beyaz bir tenin farsa, mavi bazlı kırmızılar içindeki retro Hollywood yıldızını uyandıracak. Şeftaliye dönük pembe tonları ve pembe bazlı mercanlarda yaz günlerinde, yazlık elbiselerinle harika uyum yakalayacak. Eğer ten rengin soluksa, turuncu tonlarından kaçınmayı aklından çıkarma.

Buğday ten

Buğday ten

Şanlısın çünkü senin için bir sürü seçeneğimiz var. Kırmızıya dönük pembelerden fuşyaya bütün pembeler buğday teninle harika uyum yakalayacak. Turuncuya ve bordoya dönük kırmızılarsa altın alt tonlarındaki cildine mükemmel gidecek. Mercanlara gelince ise, turuncu bazlı bir ton seç. Eğer cildin soluk bir buğday tonuysa, gül pembesi tonlarını denemeyi dene.

Esmer ten

Parlak bordo tonları, evet doğru duydun en parlak olanları, koyu cildinle harika uyum yakalayacak. Mor veya eflatun? Hepsini denemelisin! Bordoya veya kahveye dönük kırmızıları da unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön