loader

Krem Ürünlerle Kalıcı Kış Makyajı Önerileri

Favoriye Ekle

Kış makyajında kalıcılığı artırmak için en iyi krem makyaj malzemesi önerilerimizle geldik!

Kış makyajı demek, zorlu hava şartlarına meydan okuyan, kalıcı bir makyaj demek. Kalıcılık dendiğinde ise krem makyaj malzemeleri bir adım öne çıkıyor. Kışın soğuk rüzgarlarında kolayca uçup gitmeyen, çok daha uzun süre ciltte kalıcı olan ve doğal görünüm veren, kalıcı krem makyaj malzemesi önerilerimizi bir araya getirdik!

Nemlendirici fondöten

Nemlendirici fondöten

Kış makyajında en önemli adımlardan biri doğru fondöten seçimi. Aydınlık bitişli, aynı zamanda da cildi nemlendirme özelliği olan fondötenler çok işine yarayacak. Bizim kış makyajında kullanmayı en sevdiğimiz fondötenlerden biri, Maybelline Affinitone Fondöten.

Hyaluronik asit ve E vitamini içeren formülüyle cildi nemlendiren, aydınlık bir bitiş veren bu fondöten, ciltle harika bir uyum yakalıyor. Çok hafif formüllü olduğu için asla ağırlık yaratmıyor ve varlığı da belli olmuyor. Kış soğuklarını cilt kurutucu etkisini yok etmek için Affinitone fondöten, bir an önce makyaj çantanda yerini almalı.

Doğru kapatıcı seçimi

Doğru kapatıcı seçimi

Kış makyajında, kuru göz çevreni toparlayacak, daha aydınlık ve dinlenmiş görünmeni sağlayacak bir kapatıcı önerimiz var: Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı resmen kış makyajımızı kurtardı! Yüzümüzdeki yorgun görünümü anında yok eden bu kapatıcı, kış şartlarına da oldukça dayanıklı. Çok hafif ve ağırlık yaratmıyor, aynı zamanda uzun süre de kalıcı.

Göz makyajında krem farları tercih et

Göz makyajında krem farları tercih et

Kış makyajında kalıcı bir göz makyajı elde etmek için krem farlar çok etkili. Toz farlar gibi uçup gitmeyen, bir kere sürdükten sonra gün boyu kalıcı olan favori farlarımız, tabii ki Maybelline Color Tattoo Krem Farlar. Far fırçasına bile gerek kalmadan sadece parmaklarla uygulanabilen bu krem farlar, sabitlendikten sonra gün boyu bir daha kıpırdamıyorlar. En güzel tarafı ise çizgilere dolmaması. Yani göz makyajını kontrol etmek ve düzeltmek zorunda kalmıyorsun. Geniş renk seçenekleri, kremsi formülleri ve metalik bitişleriyle Color Tattoo farlar bir harika!

Krem allıklar

Krem allıklar

Kış makyajının olmazsa olmazı, krem allıklar. Yanaklara kendiliğinden kızarmış gibi doğal bir görünüm verirken, gün içinde uçup kaybolmuyorlar. Maybelline Cheek Heat krem allıklar, epey bir süredir makyaj çantalarımızın değişmez üyelerinden. Kremsi jel formülüyle çok kolay dağılıyorlar ve etkileri de artırılabiliyor. Üstelik renkleri de son derece doğal ve tüm cilt tonlarına yakışacak cinsten.

Nemli, dolgun ve parlak dudaklar

Nemli, dolgun ve parlak dudaklar

Likit mat rujları her ne kadar çok sevsek de, kışın kuruyup çatlayan dudaklarımız için nemlendirici etkili rujlara elimiz daha sık gidiyor. Maybelline Lifter Gloss Nemlendirici Dudak Parlatıcıları, hyaluronik asit içeren formülleri sayesinde dudakları nemlendiriyor, pürüzsüzleştiriyor ve lifting etkisiyle daha dolgun görünmelerini sağlıyor. Dudaklara verdiği parlaklık son derece doğal ve yapış yapış olmuyor. Tam kış makyajı için birebir!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön