loader

Kristal tırnak trendi sosyal medyanın yeni favorisi

Favoriye Ekle
Kristal tırnak trendi sosyal medyanın yeni favorisi

Birbiri ardına çıkan manikür trendlerini takip edemiyoruz desek, yalan söylemiş sayılmayız! Sosyal medyada hızla yayılan tırnak trendleri günden güne bizi şaşırtıyor. Sosyal medyanın en yeni trendiyle seni tanıştırmak istiyoruz. Karşında #kristalmanikür modası! Yabancı bloggerlar arasında #quartznails olarak bilinen en yeni tırnak modası bizi kendine hayran bıraktı. Sen de tırnaklarında farklı nail art modelleri denemeyi seviyorsan okumaya devam etmelisin. 

Kristal tırnak trendi

null

Yaz aylarında yepyeni trendleri denemeyi seviyorsan kristal tırnakları çok seveceksin. Kristal taş görünümünü andıran bu manikürü evde kendin de kolyca yapabilirsin. Kristal tırnakları yaparken hangi rengi seçeceğin tamamen sana kalmış. Favorini seç ve tırnaklarını renklendirmeye başla.

null

Alacalı tırnak görünümü için süngerlerden yardım alabilirsin. Öncelikle temiz bir süngeri küçük parçalara kes ve seçtiğin ojelerle süngeri boya. Daha sonra süngeri tırnağına tampon hareketlerle uygulayarak kristal tırnak görünümünü elde edebilirsin. 

null

Tırnaklarının ortasından geçireceğin ince beyaz çizgiler sayesinde daha doğal kristal taşı stiline kavuşabilirsin. Yaz aylarında pembe, mavi, veya yeşil gibi canlı renkler kullanmanı öneriyoruz. 

Manikürünün kalıcılığını arttırmak için her zaman top coat kullanmalısın. Hem ojenin parlaklığını arttıran, hem de uzun süre kalıcılık sağlayan top coat ojeler sayesinde, manikürün denizden veya havuzdan etkilenmeyecektir. 

null

Kristal oje trendi hangi tırnaklara gider? diye düşünüyorsan, uzun ve badem şeklinde törpülenmiş tırnaklarda kristal oje trendi harika görünecektir! Eğer kısa tırnak yapısına sahipsen, tırnaklarını biraz uzatıp bu trendi deneyebilirsin. Uzun tırnaklar benim için hayal diyorsan takma tırnaklardan yardım alabilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön