loader

Kuru Ciltlilerin Kurtarıcı Ürünü: NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer'ı İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Kuru bir cilde sahipsen ve hem cildini besleyecek hem de makyajını kusursuz gösterecek bir baz arıyorsan, NYX Professional Makeup’ın Hydra Touch Oil Primer’ı ile bir an önce tanışmalısın!

'Makyaj bazı ne işe yarıyor?' diye düşünüyorsan hemen bu yazımızı okumalısın. Kuru ciltlilerin en büyük problemlerinden biri de ciltlerinin pul pul dökülmesi, hele bir de makyaj yaptıklarında ortaya çıkan can sıkıcı görünüm. Her ne kadar iyi bir nemlendirici kullansak da, bazen özellikle de kış aylarında cildimizin kurumasının önüne geçemeyebiliyoruz. Böyle durumlarda da, cildi besleyecek, fondötenin kuru görünümü daha da belli etmesine engel olacak bir makyaj bazına ihtiyaç duyuyoruz. NYX Professional Makeup’ın yeni çıkan Hydra Touch Oil Primer’ı, kuru ciltlerin kurtarıcı ürünü olarak karşımıza çıktı ve bu harika ürünü seninle de paylaşmak istedik.

NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer

Kuru Ciltlilerin Kurtarıcı Ürünü: NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer'ı İnceliyoruz!_1

Senin de bizim gibi cildinin kurumasıyla, özellikle de kış aylarında fondötenin cildinde kötü durmasıyla başın dertteyse, sana harika bir haberimiz var! NYX Professional Makeup’ın yeni çıkardığı, yağ yapıdaki makyaj bazı tüm bu sorunlara bir sünger çekiyor.

NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer, yağ yapıda bir makyaj bazı. Makyaj öncesi cildinize uyguladığınızda son derece yumuşak bir etki elde edip, bir de üstüne fondöteninizin kusursuz görünmesini sağlıyor. Kuru ciltleri inanılmaz iyi bir şekilde nemlendirerek makyaja hazırlamak için çok işe yarayan bu yağ makyaj bazı, bizim için artık vazgeçilmez oldu, bu yazıyı okuduktan sonra senin için de aynı olacağına eminiz. 

Bonus: Ayrıca kışın cildi kurutucu ekisi ile başa çıkmanın yollarını arıyorsan, seni buraya da alabiliriz.

NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer’ın Yapısı

Kuru Ciltlilerin Kurtarıcı Ürünü: NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer'ı İnceliyoruz!_2

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer’ın bu kadar çok işe yarıyor olmasının sebebi, içerisindeki cildi besleyen yağlardan geliyor. Özellikle Jojoba yağı, cilde ihtiyacı olan nemi veriyor ve üzerine fondöteninizi uyguladığınızda mükemmel bir sonuç elde ediyorsunuz.

Bu yağ, cildi beslediği ve pul pul görünümü engellediği yetmiyormuş gibi bir de fondötenin duruşuna harika bir katkı sağlıyor. Son dönemlerin trend ıslak ve aydınlık ten görünümünü sağlayan NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer, aynı zamanda fondötenin çizgilere dolmasına ve kat kat-yoğun görünmesine de engel oluyor.

NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer Nasıl Uygulanır?

Kuru Ciltlilerin Kurtarıcı Ürünü: NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer'ı İnceliyoruz!_3

Damlalıklı şişesi sayesinde, NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer’dan makyaj öncesi tek bir damla kullanmak yetiyor. Bu bir damla yağı parmaklarınla cildine uygulayabileceğin gibi nemli makyaj süngeri ile de kolayca cildine dağıtabilirsin. Zaten yumuşacık ve ultra hafif bir yapıya sahip olan bu makyaj bazı, cilt tarafından kolayca emiliyor.

Eğer NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer’ın besleyici etkisinden mümkün olduğunca fazla yararlanmak istiyorsan, nemlendiricinin içine de birkaç damla karıştırabilir ve geceleri cildine uygulayabilirsin. Sabah uyandığında bebek gibi bir cilde sahip olacağın garanti!

NYX Professional Makeup Hydra Touch Oil Primer’ı makyaj rutinine dahil etmek ve kuru cildinin canını sıkan tüm etkilerine veda etmek için bir an önce denemelisin. Bu harika yap makyaj bazına NYX Professional Makeup mağazalarından ulaşabileceğin gibi, NYX Professional Makeup online satış sitesinden de ulaşabilirsin. Sonrasında “Keşke daha önce deneseydim!” dememek için acele et!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/