loader

Kusursuz dumanlı göz makyajı: Penelope Cruz'dan ilham al!

Favoriye Ekle
Kusursuz dumanlı göz makyajı: Penelope Cruz'dan ilham al!

Güzel aktrist Penelope Cruz'un toprak tonlarındaki buğulu göz makyajı katıldığı davette tüm gözlerin yıldızın üzerinde olmasını sağladı. Penelope'nin kusursuz göz makyajını destekleyen ten görünümü ise o gece yıldızın güzelliğinin sırrıydı! Penelope'nin görünümünden ilham almak için hazırladığımız rehberi okumaya devam et!

Buğulu cat eye makyajı

Penelope'nin çekici bakışlarını yakalamak için, açılı bir eyeliner fırçasıyla siyah jel eyelinerını üst ve alt kirpik çizgine uygula. Eyelinerını uygulamanın püf noktası kirpik çizgine olabildiğince yakın çekmek!Gözlerinin dış köşesine geldiğinde eyeliner çizgini nazikçe yukarı doğru devam ettirerek kuyruk kısmını oluştır. Işıltılı toprak tonlarındaki farını göz kapaklarına uygula ve aynı far tonunun birkaç ton koyusunu gözlerinin dışına doğru dağıtarak bakışlarına derinlik kat. Kaş kemiğine ve gözlerinin iç kısımlarına aydınlatıcı uygulayarak göz makyajını tamamla.

İpucu: Kaş kaleminle kaşlarını belirginleştirerek bakışlarına iddia katmayı dene!

Kusursuz ten makyajı

Penelope'nin ön plana çıkan yüz şeklini kendi yüzünde elde etmek için, kontur uygulamasına yönelmeyi dene. Normal fondöteninden iki ton koyu bronzerını, elmacık kemiklerinin altına, şakaklarına ve çene kemiğine kalın bir kontur çizgisi şeklinde uygula ve dağıt. Sıra aydınlatmada! Alnının orta kısmına, burun kemiğine ve çene bölgene aydınlatıcını uygula. Kusursuz ten görünümün göz makyajını desteklemeye hazır.

Harika görünüyorsun!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön