0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Kusursuz Gösterecek En İyi Pembe Allık Önerileri

Favoriye Ekle

Cildine anında sağlıklı bir görünüm verecek en iyi pembe allık önerilerimizi bir araya getirdik!

Yanaklara doğal, canlı ve sağlıklı bir etki vermek için pembe allıklar her zaman kurtarıcılarımız. Cildin ne kadar solgun görünürse görünsün, pembe bir allıkla anında canlanabilir ve taptaze bir görünüm elde edebilirsin. Bu yazımızda, seni canlandıracak en iyi pembe allık önerilerimizi bir araya getirdik! Bakalım en çok hangisini beğeneceksin?

Maybelline Cheek Heat Likit Allıklar 20 Rose Flush

Maybelline Cheek Heat Likit Allıklar 20 Rose Flush

Likit allıklar her zaman çok doğal bir sonuç elde etmemize yardımcı oluyor. Maybelline Cheek Heat likit allıklardan 20 Rose Flash rengi, yanaklara içten gelen bir pembelik veren, en sevdiğimiz pembe allıklardan. Jel-krem dokusuyla çok kolay uygulanan ve ciltte dağılan bu allıkların aynı zamanda yoğunlukları da rahat bir şekilde artırılabiliyor.

L’Oréal Paris Blush of Paradise - Melon Dollar Baby

L’Oréal Paris Blush of Paradise - Melon Dollar Baby

L’Oréal Paris’in Paradise ailesindeki Blush of Paradise - 03 Melon Dollar Baby allık bugüne kadar denediğimiz en doğal pembe allıklardan biri. Cilde çok doğal bir renk katan, yanakları sanki kendiliğinden kızarmış gibi gösteren bu allık %78 doğal kaynaklara sahip. Hindistan cevizi yağı ve mango çekirdeği yağı içeren yumuşak formülüyle, tozutmadan çok kolay bir şekilde uygulanabiliyor. Eğer etkisini artırmak istersen de, abartılı bir sonuç elde etmeden kolayca artırabilirsin.

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Rose & Play

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Rose & Play

NYX Professional Makeup’ın Sweet Cheeks allıkları, hem yoğun pigmentasyonları hem de kolay kolay bulunmayan tonlarıyla en sevdiğimiz allıklardan. Mat ve ışıltılı bitişli bu allık serisindeki Rose & Play rengi, mat bitişli son derece doğal bir pembe tona sahip. Yanaklara anınca canlı bir sıcaklık veren Sweet Cheeks Rose & Play, elma gibi kızarmış yanak görünümünü sevenlere şiddetle önerimiz!

Maybelline Fit Me Allık 30 Rose

Maybelline Fit Me Allık 30 Rose

Maybelline Fit Me allıkların renkleri her zaman aklımızı başımızdan alıyor, bu yüzden her fırsatta bizde olmayan bir rengini satın alıyoruz. Yapılar son derece pigmentli, çok kolay dağılıyorlar ve doğal bir etki veriyorlar. Fit Me allıklar arasındaki 30 Rose rengi ise en iyi pembe allıklardan biri. Bu allığı elmacık kemiklerinin hizasına uyguladığında yüzüne çok daha genç ve sağlıklı bir etki verebilirsin.

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar Baby Doll

NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Likit Allıklar Baby Doll

Pembe likit allıklar, içten gelen bir sıcaklık, sanki kendiliğinden kızarmış bir etki elde etmek için ideal. NYX Professional Makeup’ın Sweet Cheeks Soft Cheek Tint likit allıkları da bu etki için en sevdiklerimizden. Sweet Cheeks likit allıklardan Baby Doll rengi, karda yürüyüş yapmış veya spordan yeni çıkmış gibi o doğal rengi vermek için bir harika. Shea yağı içeren formülüyle ciltte çok kolay dağılıyorlar ve inanılmaz kalıcılar. Sabah uygula, akşam aynı şekilde durduklarını görebilirsin!

Bu allıkları da yakından incelemek için bu makalemize göz atabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Lancome Blush Subtil 02 Rose Sable

Lancome Blush Subtil 02 Rose Sable

Lancome Blush Subtil allıklardan 02 Rose Sable o masum, romantik pembeliği elde etmek için en sık kullandığımız pembe allıklardan biri. Yumuşak, adeta kadife gibi formülüyle çok konforlu bir kullanım sağlayan bu allığın en güzel özelliği, her tülü makyajla uyumlu olması. Yani tek bir pembe allığım olsun, cildimi sağlıklı göstersin ve her makyajımda kullanabileyim diyorsan, Blush Subtil Rose Sable rengini mutlaka denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/