loader

Kusursuz güzellik: Adriana Lima

Favoriye Ekle
Kusursuz güzellik: Adriana Lima

Adriana Lima makyajını beğeniyor musun? Uzun zamandır yakın markajımızda olan Adriana Lima'nın makyajını bugün detaylıca inceliyoruz.

Hacimli kirpikleri, ikonik kırmızı ruju ve buğday teniyle makyaj ikonumuz Adriana Lima karşında! Adriana Lima'nın iddialı makyajlarından ilham alarak sen de kusursuz görünebilirsin. Şimdi sıra Adriana Lima'nın makyajını detaylıca öğrenmekte!

Adriana Lima'nın buğday ten makyajı


Buğday tenli olduğun için çok şanslısın! Adriana Lima'nın makyajlarını yakından takip ederek buğday tenine uygun makyaj tüyolarını öğrenebilirsin. 

Adriana Lima gibi kusursuz ve aynı zamanda doğal görünmek için en iyi fondötenler arasından Maybelline New York Fit Me fondöteni kullanmalısın. Mat bitişli olması ve gün boyu parlama yapmaması sebebiyle Fit Me fondöteni biz de çok seviyoruz. Fondöteni istersen makyaj süngeri ile istersen de makyaj fırçasıyla kullanabilirsin. Eğer mat makyaj görünümlerini seviyorsan kuru makyaj süngeriyle uygulamanı öneririz. 

Adriana Lima'nın göz makyajı


En son makyaj trendlerinden ilham alarak kızıl ve metalik tonlarda makyaj yapabilirsin. Unutma, sıcak tonlar sana çok yakışıyor. Göz kapağına sürdüğün tonları alt kirpik gibine de uygulayarak göz makyajında bütünlük yakalayabilirsin.

Krem farlarla henüz tanışmadıysan Adriana Lima sayesinde krem farların ne olduğunu öğrenebilirsin. Adriana Lima'nın da sık sık kullandığı krem formdaki farlar seni çok daha ışıl ışıl gösterecek. Maybelline New York Color Tattoo On and On Bronze rengi özellikle buğday tenlilere çok yakışıyor. Dilersen krem farları eyeliner olarak da sürebilirsin.  

Adriana Lima'nın hacimli kirpikleri


Adriana Lima'nın hem günlük, hem de gece makyajında olmazsa olmazların var. Bunların başında da hacimli kirpikler geliyor. Adriana Lima'yı neredeyse hiç maskarasız görmedik. Sen de göz makyajının temel taşını oluşturan kirpiklerine doğru maskara uygulayarak olduğundan çok daha hacimli gösterebilirsin.

Editörün önerisi: Son zamanlarda güzellik tutkunlarının elinden düşürmediği maskarayla seni tanıştıralım: Maybelline New York Snapscara Maskara. Kirpikleri tek tek ayıran, olduğundan daha uzun ve hacimli gösteren bu maskarayı çok seveceğine eminiz. Kirpiklerinde lifting etkisi arayanlar hemen Snapscara ile tanışmalı!

Maskara nasıl sürülür?: Maskara uygulamayı tabii ki biliyorsun fakat doğru olduğuna emin misin? Maskaranın daha etkili olması için her daim zig-zag hareketlerle uyguamalısın. Böylece maskara kirpiklerinin aralarına girerek daha hacimli görünmelerine yardımcı olacaktır.

Adriana Lima kaşları


Adriana Lima'nın her daim kusursuz görünen kaşlarını çok beğeniyoruz. Kalın ve aynı zamanda doğal görünen kaşlar için ince uçlu bir kaş kalemine ihtiyacın var. 

Son zamanlarda favorimiz olan kaş kalemi ile seni tanıştıralım. Maybelline New York Brow Ultra Kaş Kalemi incecik ucu sayesinde kaşların arasında oldukça doğal bir görünüm bırakıyor. Varla yok arasında çizgiler çekerek kaşlarımızı doğal bir şekilde dolgun gösterebiliyoruz. Kaş rengine uygun Brow Ultra kaş kalemini bularak sen de kaşlarınd Adriana Lima stili elde edebilirsin. 

Adriana Lima'nın favori ruju


Modası asla geçmeyen -geçmeye de niyeti olmayan- ultra mat ruj, makyaj çantamızdaki tahtını koruyor. Adriana Lima'nın Instagram hesabını incelediğinde de en sevdiği ruj renginin kırmızı ve nude tonlar olduğunu kolaylıkla görebilirsin.

Sen sormadan biz söyliyelim; Adriana da bizim gibi Maybelline New York Matte Ink hayranı! Bu serideki 15 Lover ve 50 Voyager rengini sürerek kendini Adriana Lima gibi hissedebilirsin. Mat bitişi ve kusursuz görünümüyle bu renk senin ten rengine de çok yakışacak!  

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön