loader

Kusursuz güzellik: Canlı bir ten görünümü

Favoriye Ekle
Kusursuz güzellik: Canlı bir ten görünümü
2015 için kendine verdiğin sözleri tutmaya devam ediyor musun bilmiyoruz ancak biz bu sene canlı ve bakımlı cildimizle göz kamaştırmaya devam edeceğimize eminiz! Üstelik bakımlı cildimiz, kusursuz bir makyaj için de harika bir baz olacak! Bize katılmak istersen, tavsiyelerimize kulak ver!

Nemlendirilmiş cilt

Eğer cilt bakımını atlar ve tenini yeterince nemlendirmezsen asla istediğin genç ve sağlıklı cilt görünümüne kavuşamayacaksın. Bunun için bol bol su içmeli ve haftalık olarak cilt maskesi uygulamalısın. Bu adım özellikle kuru bir cildin varsa oldukça önemli.

Kusursuz baz

Nemlendirdikten sonra, primerla tenini makyaja hazırla. Primer geniş gözenekleri ve ince çizgileri doldurarak kusursuz bir baz yaratmana yardımcı oluyor. Makyaj süngerin ya da temiz bir fondöten yardımıyla tenine BB krem uygulayarak ten makyajını tamamla.

Işık faktörü

Canlı ve ışıltılı cilt görünümü için, yüzüne en çok ışık vuran bölgelere aydınlatıcı uygulamayı dene. Burun kemiğin, alnın ve dudak üstünün ortasına uygulayabilirsin.

Kremsi allık

Krem bazlı bir allık, aydınlatıcının etkisini maskelememene yardımcı olacak. Parmak ucunla allığı elmacık kemiklerinin üzerinden şakaklarına doğru hafifçe dağıt.

İpucu: Kalın kaşlar ve gül pembesi dudaklar bu makyajla harika bir uyum yakalayacak! Sade makyajın için bu kadar dokunuş yeterli olacaktır.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön