loader

Kusursuz Kaşlar İçin Acısız Microblading Mümkün Mü?

Favoriye Ekle

Microblading ile kaş şekillendirme uygulaması son zamanlarda çok popüler ama bir o kadar da acılı. Peki kusursuz görünen kaşlar için acısız microblading mümkün mü?

Kaşların seyrekse, boşluklar varsa ve biraz daha belirgin görünmesini istiyorsan, muhtemelen ilk aklına gelen şeylerden biri de microblading uygulaması olmuştur. Acılı ve çoğunlukla da öyle kolay kolay dönüşü olmayan microblading, her zaman doğru sonucu vermeyebiliyor. Peki sana, aynı microblading etkili ama acısız bir kaş ürünü bulduğumuzu söylesek ne dersin?

Acısız microblading mümkün mü?

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint

Acısız microblading mümkün mü? Sorusuna cevabımız “Evet”. İlk olarak "Microblading nedir?" sorusuna kısaca bir cevap vermek istiyoruz: Kaşlara dövme ile kalıcı bir makyaj yapmak Microblading uygulamasının en basit yanıtı. Microblading makinesi ile kaşlara doğal kaş kılı görünümü ile dövme yaptırarak, kalıcı bir kaş makyajına sahip olabilirsiniz ama bunun da dezavantajları var. Sonuçtan memnun kalmama ihtimalinizde maalesef ki eski haline dönmek çok acı verici ve uzun bir süreç olabiliyor. Doğal bir sonuç almak için de uzun araştırmalar yapmak ve Microblading uzmanına güvenmek öyle kolay olmuyor. Neyse ki bu zorlu ve acı verici işleme artık gerek kalmadı!

Öyle bir kaş ürünüyle tanıştık ki, ara sıra aklımızı kurcalayan microblading fikrini rafa kaldırdık. Dövme etkili, kaşlara doğal ve belirgin bir görünüm veren ve son derece de kalıcı olan bu kaş ürününü seninle de tanıştırmak istiyoruz: Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint!

Daha önce Maybelline New York’un Tattoo Brow Gel Tint kaş jelini çok severek kullandığımızı biliyorsundur. Dövme etkili kaş makyajı için en sevdiğimiz ürünlerden biri olan bu kaş jelinin şimdi bir de microblading etkili kalem versiyonu ile tanıştık. Kaş makyajı rutinimizi tamamen değiştiren bu muhteşem kaş kalemi, bugüne kadar kullandığımız en iyi ürünlerden.

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint’in yapısı

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint, 4’lü kalem ucu ile kaşlara doğal kıl görünümü veriyor ve aynı microblading etkisi yaratıyor. Kaşları doğal bir şekilde belirginleştirmek için çok işe yarayan bu kaş kalemi aynı zamanda gayet yoğun pigmentli. Yani bir kere uyguladığınızda gözle görülür bir sonuç elde edebiliyorsunuz.

Açılı ucu kaşa kolay bir şekilde oturduğu için uygulaması da son derece kolay. Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint’in dövme etkili formülü 24 saat boyunca kalıcılık sağlıyor, yani kaş makyajını bir kere yaptıktan sonra gün boyu yenileme ihtiyacı hissetmiyorsunuz.

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint nasıl uygulanır?

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint

Kaşların ister seyrek olsun ister cılız, belirginleştirmek için bugüne kadar kullanabileceğin en doğal bitişli kaş ürünü Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint. Tek yapman gereken kaşlarının çıkış yönünde kaşlarını doldurmaya başlamak.

Bitişi çok doğal olduğu için abartıya kaçmaktan hiç korkma. Seyrekliğin yoğun olduğu bölgelere birkaç kere uygulayabilirsin. 4’lü ucu yeni kaş kılları çizdiği için yoğunluğu ihtiyacın olduğu gibi arttırabilirsin. Sonrasında kaşlarını bir fırça ile taramana bile gerek yok, çünkü zaten tek seferde doğal kaş görünümünü veriyor.

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint’i uyguladıktan sonra kaşlarını bir kaş maskarası ile sabitlemeye bile ihtiyaç duymayacaksın. Formülü zaten dövme etkili ve çok kalıcı olduğu için tek seferde kolayca uyguladıktan sonra olduğu gibi bırakabilirsin.

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint’in renkleri

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint’in 3 farklı rengi var. 100 Blonde sarışınlar için, 120 Medium Brown kumrallar için ve son olarak da 130 Deep Brown esmerler için uygun. Tonları küllü olduğu ve kızıllık barındırmadığı için çok doğal, yokmuş gibi bir etki veriyor. Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint, microblading etkisi vermesine rağmen, kaş makyajı yapmamış, kaşlarının kendi kaşınmış gibi görünmesini sağlıyor, tek yapman gereken sana uygun rengi seçip kolayca uygulamak. Eğer yüz şekline göre kaşlarını nasıl şekillendirmen gerektiğini öğrenmek istersen, Ema Aydın ile hazırladığımız videomuzu izlemeyi unutma!

Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint kaş kalemi 24 saat kalıcı olmasına rağmen, normal bir makyaj temizleyicisiyle de kolayca çıkıyor. Eğer sen de acısız bir microblaidng işlemi ile kaşlarını doğal bir şekilde belirginleştirmek istiyorsan, Maybelline New York Tattoo Brow Micro Pen Tint’i bir an önce denemelisin! Özellikle yaz sıcaklarında kalıcılığı ile de hayatını kurtaracağına eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler