Kusursuz makyaj temizliğinin sırları

İş yerinde zor ve yoğun bir gün geçirmiş ya da bütün gece partide dans edip yorgun düşmüş olsan da eve gelince yapacağın ilk şey sıcacık yatağına uzanmak olmamalı! Tek yapmak istediğin bu olsa da, gün boyu yüzünde duran makyajını temizlemeden asla uyumamalısın. Makyajını temizlemek için ise bir sürü ürüne ihtiyacın yok! Tek bir ürün sana yeter; ovalamadan, tek adımda kusursuz şekilde makyajını temizleyebileceğin Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu.

Peki, bu harika ürünü nasıl kullanmalı?

İlk adım: Göz makyajı

2 tane makyaj temizleme pamuğuna Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu'ndan yeterli miktarda döküp her iki gözünün de üzerine birkaç saniye boyunca beklet. Bunu yaparak göz makyajının yumuşayıp daha rahat şekilde temizlenmesini sağlamış olursun. Ardından makyaj pamuğunu gözlerinin köşelerinden dışarı doğru kaydır.

İpucu: Göz çevresi yüzünün en hassas noktası olduğu için makyajını temizlerken oldukça nazik davranman gerekir. Bu yüzden yatay ya da dairesel hareketlerden kaçınıp, maskaranı dikey hareketlerle çıkarmalısın.

İkinci adım: Dudak ve cilt makyajı

İlk önce dudak makyajını temizledikten sonra, pamukları yenileyip Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu'ndan yeterli miktarda dök. Çenenle başlayıp yanaklarına doğru devam edip alnınla bitir. Özellikle T bölgeni temizlemek için daha fazla vakit ayır. Son olarak da yukarıdan aşağıya doğru boynunu temizleyip işlemi sonlandır.

Makyajını temizlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı değil mi?

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Garnier Mucizevi Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Mucizevi Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Garnier Mucizevi Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Garnier Mucizevi Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu