0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Kusursuz makyajın sırrı çözüldü: 4 adımda kalıcı ten makyajı

Favoriye Ekle

Ten makyajımızın kusursuz olmasını isteriz

; kızarıklıkların ve yara izlerinin gözle görülmemesini,

dengeli bir cilt tonu elde etmeyi

ama en çok da bu kusursuzluğun uzun süre dayanıklı olmasını! Kalıcı bir makyaj elde etmek aslında sanıldığı kadar zor değil. Birkaç küçük makyaj sırrı hayalindeki tene kavuşmana yardımcı olacak. Biz bu sırları seninle paylaşmaya hazırız, sen başlamaya hazır mısın?

SIRA SENDE

Birinci adım

L'Oréal Paris Infallible Foundation kalıcı sonuçlar için bize yardımcı olacak. Ürünü avuç içine bir parça sık, iki elinle ovuştur ve dışa doğru hareketlerle yüzüne uygula; boynuna dağıtmayı da unutma. Avucunda kalan fondöteni bir yüz fırçası yardımıyla yüzünde gezdirerek, kusursuz bir cilt yaratmaya odaklan.

İkinci adım

L'Oréal Paris Infallible Toz fondöteni, fırça veya makyaj süngeri yardımıyla uygulamak mat sonuçlar elde etmemize yardımcı olurken, dengeli bir cilt tonu elde etmemizi sağlayacak. Çok az miktarda fondöteni makyaj fırçanla, alnına, burnunun üzerine, yanaklarına ve çenene uygula.

Üçüncü adım

Maksimum kapatıcılık için makyaj süngerini hafifçe nemlendir ve toz fondötenine batır. Fazla fondöten uygulamanı önlemek için süngeri önce hafifçe eline bastır. Yüzüne küçük dokunuşlarla uygulamaya başlayabilirsin.

Dördüncü adım

Cilt kusurlarını kapamak için L'Oréal Paris Infallible Concealer'dan yardım alabilirsin. Ürünü parmağın yardımıyla nazik dokunuşlarla gözaltlarına ve kusurlu olduğunu düşündüğün noktalara uygula.

Kusursuz ten makyajın hazır, üstelik uzun süre kalıcılığın sözünü verdi bile!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler