loader

Kusursuz ten görünümü: 4 adımda sağlıklı ışıltıyı yakala

Favoriye Ekle
Kusursuz ten görünümü: 4 adımda sağlıklı ışıltıyı yakala

Hepimiz ışıltılı ve sağlıklı görünen, kusursuz bir cildin hayalini kuruyoruz. Cilt kusurlarını gizlemek ve kusursuz görünen bir cilde bir adım daha yaklaşmak için önerilerimize kulak ver...

Nemlendir

Cildinin sağlıklı görünümünü korumak için, nemlendirmeye özen göstermelisin. Temizle, tonikle ve nemlendir, bu üç adımlık klişeyi sıklıkla duymanın bir nedeni var!

Kusurları gizle

Primer yardımı ile makyajında birinci adımı at. İyi bir primer, ince çizgileri doldurmana, gözenek görünümünü küçültmene yardımcı olur ve ciltte ağırlık yapmaz.

Doğru fondöteni bul

Cilt tonun için doğru fondöteni bulmak oldukça önemli. Aynı zamanda cilt yapına uyum sağlayacak formülü bulmak da bir o kadar önemli. Doğru fondöteni bulduğunda, fondöten teninde varla yok arası bir his yaratacak ve bedeninin geri kalanından farklı bir tonda olmayacak. BB ve CC krem de tercih edebilirsin. Daha hafif formülleri, doğal bir görünüm için ideal!

Renki dokunuş

Son olarak, sağlıklı bir görünüm için, yanaklarını renklendir! Gül veya şeftali tonlarındaki allık dokunuşu ile kusursuz ten görünümünü tamamla. İşte bu kadar!

Işıldama zamanı!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön