loader

Kusursuz Ten Makyajı İçin 3 Adım: L'Oréal Paris Infaillible Ailesinin Yeni Üyelerini Deniyoruz!

Favoriye Ekle

Kusursuz ten makyajı ve pürüzsüz, gün boyu kalıcı bir makyaj için 3 harika ürün keşfettik ve makyaj rutinimize hızla dahil ettik! L’Oréal Paris’in Infaillible ailesine katılan bu yepyeni 3 ürününü detaylarıyla inceliyoruz!

Gözenekleri gizlenmiş, iyice nemlenerek ışıldayan ve gün boyu bozulmayan, kısacası kusursuz ten makyajı elde etmek için 3 yeni ten ürünüyle tanıştık. L’Oréal Paris Infaillible ailesine yeni katılan Infaillible Magic Essence Drops mavi renkli likit makyaj bazı, Infaillible Magic Loose Powder transparan pudra ve Infaillible 24H Fresh Wear fondöteni bir arada kullanarak, bir ten makyajı hazırladık. Şimdi bu kusursuz ten makyajının tüm detaylarını seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Infaillible Magic Essence Drops Likit Makyaj Bazı

L’Oréal Paris Infaillible Magic Essence Drops Likit Makyaj Bazı

Bu makyaj bazını ilk gördüğümüzde epey şaşırdık, itiraf etmeliyiz! Mavi renkli bu makyaj bazı, bugüne kadar kullandıklarımızdan epey farklı görünüyor, bir o kadar da cazibeli. Hem rengi hem de kokusu bir harika olan L’Oréal Paris Infaillible Magic Essence Drops Likit makyaj bazı minicik bir şişede resmen ten makyajında en büyük görevi üstleniyor.

L’Oréal Paris Infaillible Magic Essence Drops Likit makyaj bazı

Cildi anında nemlendiren, doğal bir aydınlık etki veren, aynı zamanda da içindeki antioksidanlar ile cildi sıkılaştıran bu likit makyaj bazı, cildi fondötene kusursuz bir şekilde hazırlıyor. Peki en sevdiğimiz ve bizi ilk görüşte tavlayan özelliğine hazır mısın? L’Oréal Paris Infaillible Magic Essence Drops Likit makyaj bazı aynı zamanda fondötenin oksitlenerek renk değiştirmesine de engel oluyor. İşte bu harika bir haber!

L’Oréal Paris Infaillible Magic Essence Drops Likit makyaj bazı 2

İncecik, su gibi dokusu cilt tarafından anında emiliyor ve mavi bir görüntü bırakmadan cildi anında aydınlatıyor, sağlıkla ışıldamasını sağlıyor. Bugüne kadar denediğimiz en iyi makyaj bazlarından biri olan L’Oréal Paris Infaillible Magic Essence Drops’ı bir an önce mutlaka sen de denemelisin!

L’Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten

L’Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten

Çıktığı ilk günden beri elimizden düşüremediğimiz, daha sürer sürmez bizi kendisine hayran bırakan L’Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten tabii ki kusursuz ten makyajı için vazgeçilmezimiz.

L’Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten deneme

Cilde nefes aldıran, yüksek kapatıcılığına rağmen asla ağırlık yapmayan, temasa ve bulaşmaya dayanıklı, en kalıcı fondötenlerden biri olan L’Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear fondöten, altına uyguladığımız mavi makyaj bazı ile de iyi anlaşıyor. İyice nemlendirilmiş, aydınlatılmış ve sıkılaşmış bir cildin üzerine uygulandığında da zaten yüksek olan performansı daha da artıyor. Ciltteki lekeleri, renk eşitsizliklerini ve sivilce izlerini ince bir katmanla gizliyor, gün boyu bozulmuyor ve yüzü pürüzsüz gösteriyor.

L’Oréal Paris Infaillible Magic Loose Powder Transparan Pudra

L’Oréal Paris Infaillible Magic Loose Powder Transparan Pudra

Gelelim ten makyajının kilit adımına: Transparan pudra ile fondöteni ve kapatıcıyı sabitliyoruz. Bu adımda, baking uygulamasının ne kadar çok işe yaradığını biliyor olmalısın.  İşte L’Oréal Paris’in Infaillible ailesine yeni katılan mavi renkli bir transparan pudra var. Evet, yanlış duymadın, mavi renkli! Tıpkı Magic Essence Drops likit makyaj bazı gibi Infaillible Magic Loose Powder transparan pudra da açık mavi rengiyle cildi aydınlatmaya yarıyor.

Infaillible Magic Loose Powder transparan pudra ile baking

L’Oréal Paris Infaillible Magic Loose Powder transparan pudrayı göz altlarına, T bölgesine, kısacası gün içinde yağlanabilecek bölgelere uyguladığında, makyajının ne kadar kalıcı olduğunu göreceksin. İncecik yapısıyla ciltle hemen bütünleşen bu transparan toz pudra, cilde yumuşacık bir his veriyor, aydınlatıyor ve matlaştırıyor.

Infaillible Magic Loose Powder transparan pudra 2

L’Oréal Paris Infaillible ailesine yeni katılan bu sihirli ürünler, resmen kusursuz ten makyajının şifresini çözmüş gibi! Bu ten makyajını tüm gün kullandıktan sonra akşam aynaya baktığımızda, aynı ilk uyguladığımız andaki gibi duruyor olduğunu görünce, tüm ürünleri kalıcı olarak tüm zamanların favorileri arasına aldığımızı söyleyebiliriz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler