Kusursuz ten makyajı sandığından çok daha kolay!

Kusursuz ten makyajı sandığından çok daha kolay!

Kusursuz bir ten görünümü yakalamak tahmin ettiğinden daha basit, adımları takip et ve tüm yüz kusurlarını kolayca maskele!

1. Primer uygula

Cildini nemlendirdikten sonra primer uygulayarak tenini makyaja hazırla. Böylece hem cilt yüzeyini pürüzsüzleştirecek hem de tan makyajının daha kalıcı olmasını sağlayacaksın.

2. Doğru fondöteni bul

Hafif, ışıltılı, görünmez... Fondöteninden beklediklerin teninle gerçek bir uyum yakalaması olsun. Böylece ten makyajın hem kusursuz, hem de son derece doğal olacak.

3. Tonunu bul

Cildinle uyum sağlayacak tonu bulmak için, rengi boynunda dene. Boynundaki deri cildine göre daha pürüzsüz olduğundan doğru tonu keşfedebilmen için ideal bir yüzey.

4. Dağıtarak uygula

Fondötenini noktalar halinde alnına, burnuna, çenenene uygula. İki parmağını kullanarak fondötenini dairesel hareketlerle tüm yüzüne yay.

5. Süngerle dağıt

Temiz, ıslak makyaj süngerini burnuna, kırışıklık olan bölgelere ve fondötenin fazla olduğunu düşündüğün kısımlara hafif vuruşlarla uygula. Böylece daha kusursuz bir ten görünümü yakalayacaksın.

6. Kusurlarını gizle

İnce uçlu bir fırçayla, kapatıcını koyu noktaların ve cilt kusurlarının olduğu noktalara uygula. Göz altındaki koyu halkaları ise kremsi bir kapatıcı ile kapatmayı dene.

7. Pudrayla sabitle

Son olarak eğer yağlanma eğilimi gösteren bir cildin varsa pudranı T-bölgene uygulayarak parlamanın önüne geç.

İşte bu kadar!

 

 


BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris True Match

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
L'Oréal Paris True Match

L'Oréal Paris True Match