loader

L'Oréal Paris'in yeni güzellik elçisi Luma Grothe!

Favoriye Ekle

Blake Lively , Karlie Kloss'tan sonra, klana katılma sırası Brezilyalı genç model Luma Grothe'de! Yepyeni bir yüz, bolca cazibe, gelecek vadeden bir modelle tanışmaya hazır mısın?

Luma Grothe kimdir?

Luma Grothe 22 yaşında, genç bir model. Bugüne kadar pek çok ünlü defilede yer aldı.

Farklı güzelliği, başta L'Oréal Paris tarafından olmak üzere, onun herkesçe en çok tutulan model olarak görülmesini sağladı. L'Oréal Paris Uluslararası Genel Müdürü Cyril Chapuis, onu şu sözleriyle tanımlıyor: "Modern vizyonun ve çok kültürlü güzelliğin mükemmel bir örneği..."

16 yaşında keşfedilen güzel model, kısa zamanda diğer karakteristik görünümlü modellerin arasında sivrildi. En çok göze çarpan özellikleri neler mi? Koyu renkli dolgun saçları, kalemle çizilmiş gibi duran yüzü ve baskın olarak mükemmel silüeti... Gelecek vadeden potansiyeliyle, diğer güzellik elçileri arasında sarsılmaz bir yere sahip olacağını öngörmek mümkündü. Böylece Grothe, 22 yaşındayken Barbara Palvin ve Karlie Kloss'un da bulunduğu elçiler grubunda yerini almış oldu.

Güzelliğinin yanı sıra, Luma Grothe sosyal medyayı aktif olarak kullanan kızlar grubunun da bir üyesi. Instagram ve Twitter hesaplarını oldukça sık kullanan yeni nesil model, genellikle defilelerin sahne arkalarından enstantaneler ve French Bulldog cinsi köpeğiyle geçirdiği keyifli anları paylaşıyor. Tazeliği ve dinamikliği, güzellik ve moda meraklılarını derinden etkileyecek gibi duruyor.

Geleceğin IT-girl'ü yolda!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön