loader

Lancôme Instatrends : Click & Glow Aydınlatıcı ile İçten Gelen Işıltı

Favoriye Ekle

İçten gelen, doğal ve sağlıklı bir görünüm veren muhteşem bir aydınlatıcı ile seni tanıştırmak istiyoruz: Lancôme Instatrends Click & Glow aydınlatıcı kalem!

Aydınlatıcı dendiğinde bizde akan sular duruyor, eminiz senin için de durum benzer bir şekildedir. İster toz olsun ister likit, isterse de kremsi, her renk her çeşit aydınlatıcıyı denemeye bayılıyoruz. Son zamanlarda makyaj.com ofisinin yeni gözdesi ise Lancôme’un, Instatrends koleksiyonu altında çıkardığı Click & Glow kalem aydınlatıcıları. Bu harika aydınlatıcıları bizimle birlikte biraz daha yakından incelemek istersen okumaya devam et…

Lancôme Instatrends Click & Glow Aydınlatıcı

Lancôme Instatrends : Click & Glow Aydınlatıcı ile İçten Gelen Işıltı_1
Aydınlatıcıların her çeşidini sevsek de, doğal bir ışıltı veren ve “Bugün yüzünde bir güzellik var” iltifatının gizli kahramanı olan aydınlatıcıları daha çok seviyoruz. Kısacası varla yok arası, öyle çok simli simli olmayan aydınlatıcılardan bahsediyoruz :)

İşte Lancôme Click & Glow’u dener denemez bu kadar çok sevmemizin sebebi bu. O kadar doğal duruyor ki sanki cildin kendi ışıltısı gibi, tabii tüm yılı dünyayı gezerek geçirmiş, en güzel yemekleri hiç kilo almadan yemiş, yılın 365 günü bronz, Avrupa’daki tüm müzeleri gezmiş, en sevdiği konserlere gitmiş ve tüm festivalleri gezmiş birinin cildinin doğal ışıltısı, ne demek istediğimizi anlamışsındır :)

Lancôme Instatrends Click & Glow Aydınlatıcının Yapısı

Lancôme Instatrends : Click & Glow Aydınlatıcı ile İçten Gelen Işıltı_2

Bu kadar doğal duruşunun bir çok sebebi var tabii ama ilk olarak bahsedilmesi gereken, Click & Glow’un yapısı. İçindeki ışıltı pigmentleri simli değil, ışığı yansıtan bir yapıda. Sanki likit bir inci gibi, sürdüğünüz anda o etkiyi görüyorsunuz.

Kadife uçlu kıvrımlı aplikatörü çok kolay bir uygulama sağlıyor. Tek tıkla, ekstra bir fırçaya ihtiyaç duymadan direk elmacık kemiklerinize uygulayabiliyorsunuz. Bir de adı üstünde, Click & Glow, ürünü kullanmak için arkasına tükenmez kalem gibi basmanız yeterli, işin de eğlenceli kısmı bu :)

Lancôme Instatrends Click & Glow aydınlatıcının 4 rengi var: Şampanya, rose gold, altın ve bronz. Kısacası her cilt tonuna ve her makyaja uyumlu renkler. Bu aydınlatıcıları direk uygulayabilceğin gibi fondötenine de karıştırabilir, hatta makyaj yapmak istemediğin günlerde sağlıklı bir ışıltı istediğinde nemlendirinle birlikte de kullanabilirsin.

Editörün Önerisi: Bizim de çok sevdiğimiz "Strobing" trendini sen de yakından takip ediyorsan, bu kalemlere makyaj rutininde bir an önce yer açmalısın!

Lancôme Instatrends : Click & Glow Aydınlatıcı ile İçten Gelen Işıltı_3

Eğer sen de içten gelen bu doğal ışıltıyla tanışmak istersen, Lancôme Instatrends Click & Glow aydınlatıcıya Sephora mağazalarından ulaşabilirsin. Bize sorarsan tam yılbaşı zamanı, kendine bu ışıltıyı hediye etmek için en doğru zaman!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/