loader

Lancôme Monsieur Big Waterproof Maskarayı Su Testine Tuttuk!

Favoriye Ekle

Son zamanların en popüler suya dayanıklı maskaralarından Lancôme Monsieur Big Waterproof maskarayı su testine tuttuk!

Mevsimlerden yaz olunca tabii ki suya dayanıklı maskaralar bizim için vazgeçilmez oluyor. En sevdiğimiz maskaralardan Lancôme Monsieur Big’in waterproof versiyonunu, severek takip ettiğimiz 4 youtuber ile birlikte su testine tuttuk! Eğer sen de Lancôme Monsieur Big Waterproof Maskara için bizim kadar heyecanlıysan “Makyajcom” kodu ile %20 indirimli satın alabilirsin! Büyük meydan okumamızın kazananları aşağıda açıklanacak!

KAZANANLAR:

@suyunpariltilari

@bahaercinall

@ssumeyyeerkann

@nilsuu_brn

@gozdeyontar

@hhaticebozkurt

@beyznc

@buseacarbas

Fatmanur Öztekin ile Nemli ve Sıcak Hava Testi

Sıcağa dayanıklı maskara

Sıcak ve nemli hava hepimizin bildiği üzere makyajlarımızın baş düşmanı. Özellikle maskara söz konusu olduğunda durum daha da fena olabiliyor. Yoğun bir günde sıcak ve nemin de etkisiyle akan bir maskara tam bir hayal kırıklığı olabilir. Neyse ki Fatmanur bizim için Lancôme Monsieur Big Waterproof maskaranın, şehrin nemli ve sıcak havaya olan dayanıklılığını test etti. Sonuç: Gün içinde ne kadar koşturursan koştur, ne sıcağın ne de nemin etkisiyle bu maskara hiç ama hiç akmıyor, tüm gün takma kirpik etkisinden hiçbir şey kaybetmiyor! Eğer Fatmanur’dan Lancôme Monsieur Big Waterproof maskara kazanmak istersen, Instagram hesabındaki posta mutlaka bir bak!

Şule Karaok ile Denize Dayanıklılık Testi

Denize dayanıklı maskara

Yaz tatilini hepimiz iple çektik değil mi? Tüm yıl boyunca kendimizi denizin serin sularına bırakmayı hayal ettik. Sonunda o beklediğimiz an geldi ve kendimizi denize attığımızda da maskaramızın akmasını istemeyiz! Neyse ki Şule bizim için Lancôme Monsieur Big Waterproof’u denizde test etti! Sonucu mutlulukla açıklıyoruz ki, bu maskara denizden sonra ne aktı ne de bulaştı! Şule’den Monsieur Big Waterproof kazanmak için Instagram hesabındaki post’a göz atmayı unutma!

Melisa Beleli ile Spora Dayanıklılık Testi

Spora dayanıklı maskara

Spora giderken makyaj yapılmaz diyen kim varsa kendilerine şiddetle karşı çıkıyoruz! Eğer doğru makyaj malzemelerini seçersen, o kadar terlemiş ve saçların birbirine girmişken bile mükemmel görünebilirsin. Söz konusu da maskara olursa eğer, spora giderken mutlaka suya dayanıklı bir maskara tercih etmelisin ki terlediğinde akarak seni hayal kırıklığına uğratmasın! Melisa Beleli de Lancôme Monsieur Big Waterproof maskarayı spor öncesi kullanarak teste tutuyor ve bil bakalım sonuç ne? Tabii ki de ne akıyor ne de bulaşıyor! 12 kata kadar kirpiklere hacim veren bu maskara en yorucu sporlara bile dayanıklı! Eğer Melisa’dan maskara kazanacak 2 kişiden biri olmak istersen, Instagram hesabına bekleniyorsun!

Büşra Güler ile Havuz Testi

Havuza dayanıklı maskara

Gelelim havuz testine: Havuz kenarında kirpiklerine sürdüğün maskaranın suya dayanıklı olması gerektiğinde hemfikiriz. Hem suyun hem de klorun etkisiyle çözülmeden kötü görüntülere yol açmayacak bir maskara arıyorsan o Lancôme Monsieur Big Waterproof maskara! Büşra Güler de bu yazını geçirdiği havuzda bizim için bu maskarayı test etti. Diğer tüm meydan okumalarda olduğu gibi Lancôme Monsieur Big Waterproof maskara bu testten de başarıyla geçti tabii ki, aksi düşünülemez! Büşra’nın maskara hediye edeceği 2 kişiden biri olmak istersen hemen Instagram hesabına bir göz at deriz!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Lancôme Monsieur Big Waterproof maskaranın, en zorlu şartlara karşı dayanıklı olması ve meydan okuduğumuz tüm testlerden başarıyla geçmesi bizi çok mutlu etti! Artık nerede olursak olalım, ister deniz kenarı ister spor, bu muhteşem maskaraya sırtımızı dayayıp keyfimize bakabiliriz. Kirpiklere 12 kata kadar hacim verip takma kirpik etkisi verirken bir de en zorlu durumlara dayanıklı oluşuyla kalbimizi çalan Lancôme Monsieur Big Waterproof maskarayı sen de bir an önce denemelisin!

Editörün Önerisi: Lancôme Monsieur Big Waterproof maskara madem bu kadar dayanıklı, peki nasıl temizleniyor? Diye sorduğunu duyar gibiyiz. Çift fazlı göz makyajı temizleyicileriyle kolayca çıktığını söylemeliyiz. Lancôme’un Bi-Facil çift fazlı göz makyajı temizleyicisini denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/