Lea Michele: Vintage makyaj rehberi

Lea Michele: Vintage makyaj rehberi

L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Lea Michele göz alıcı makyaj stilleriyle bütünleşti ve onu kırmızı halı da ne zaman görsek kendimizi esinlenmekten alamıyoruz. Beverly Hills'te katıldığı davette de kelimenin tam anlamıyla göz kamaştırıyordu. Bir de yakından bakalım...

Vintage şıklık

Lea, Naeem Khan imzalı elbisesi içinde siyah beyaz ekranlı yılların yıldızı gibi görünüyordu. Makyajı kusursuzdu ve Ombre saçları sofistike dalgalarla şekillendirilmişti.

Cilt

Lea'nınki gibi göz alıcı bir makyaj stilinin olmazsa olmazı kusursuz bir ten. Lea gibi ışıldamak için, cilt rengine olabildiğince yakın tonda bir fondöten seç ve az miktarda cildine uygula. Geniş bir fırça yardımıyla tüm yüzüne matlaştırıcı pudra sür. Son olarak elmacık kemiklerine geniş bir makyaj fırçasıyla bronzer uygula.

Gözler

Lea'nın göz makyajının odak noktası siyah eyeliner. Denemek için, bir göz kalemi ile göz çevreni çerçevele. Yıldızın uzun kirpiklerini yakalamak içinse maskaranı cömertçe kullan, iki kat uygulayarak görünümü tamamla.

Dudaklar

Lea Michele makyaj stilini mercan tonda bir rujla tamamladı. Kalıcılık için sen de uygulamanın öncesinde dudak kalemi kullanmayı dene. Trendlere uygun bir sonuç için mat görünüm veren rujlara yönel.

Ve oldu, film yıldızı gibi görünüyorsun!

Gelişmelerden haberdar olun!

ok

Kullanım şartlarını ve koşullarını okudum.