Lily Collins'in rengini Juicy Shaker ile keşfet

Lily Collins'in rengini Juicy Shaker ile keşfet

Lancôme'un en genç güzellik elçilerinden biri olan Lily Collins, yine rengarenk ve capcanlı görüntüsüyle karşımızda. Bugüne kadar günlük stilinden gece stiline kadar sürekli takip ettiğimiz ve çok beğendiğimiz Lily, Lancôme'un yeni yıldızı olan Juicy Shaker'la yeniden kamera karşısına geçiyor. Kamera karşısında oldukça heyecanlı ve bir o kadar da mutlu gözüken Lily, Juicy Shaker ve marka elçisi olduğu Lancôme ile ilgili düşüncelerini bizlerle paylaştı.

Güzellik elçiliğinden önce Lancôme'la alakalı düşünceleriniz nelerdi?

 

En sevdiğim özelliği kesinlikle her kadına hitap edebilecek güçte bir marka olmasıydı. Etrafımdaki birçok insan Lancôme ürünlerini büyük bir mutlulukla kullanırken, benim markanın ürünleriyle tanışmam güzellik elçiliği aracılığı ile oldu. Herkesin hayatında bir dönüm noktası olur. Benim hayatımın dönüm noktası da Lancôme ürünlerini kullanmaya başlamamla ve bu sayede güzelliğe dair olan vizyonumun tamamen değişmesiyle gerçekleşti. Hayatımın her alanına entegre edebildiğim ve ihtiyaçlarımı çok iyi bir şekilde karşılayan Lancôme ürünleriyle tanıştım. Bu yüzden marka elçiliği benim için büyük bir önem taşıyor.

Lancôme'un hayatınızda bir dönüm noktası olduğunu söylediniz...Peki şu zamana kadar size kazandırdığı avantajlarını düşündüğünüzde neler söyleyebilirsiniz?

 

Hayatımın her alanında edindiğim tecrübelerim doğru orantılı olarak arttı. Lancôme güzelliğe dair olan düşüncelerimin kökünden değişmesine neden oldu. Eğer Lancôme'la yollarımız kesişmemiş olsaydı bir markaya tutkuyla bağlanmanın nasıl bir duygu olabileceğini asla öğrenemeyecektim. Lancôme'a tüm kalbiyle bağlanmış ve markayı her geçen gün daha ileri götürmek için çabalayan bir sürü değerli insanla tanışmış olmayacaktım.Bu yüzden beni ben yapan en önemli noktalardan biri de kesinlikle Lancôme.


Lily Collins'in rengini Juicy Shaker ile keşfet

Günlük hayatınızda sürekli uyguladığınız makyaj rutinleriniz nelerdir?

 

Bir kadının her zaman doğal görüntüde çok daha güzel gözüktüğünü düşünürüm. Bu yüzden günlük hayatımda yoğun makyaj yapmayı çok sevmiyorum. Ama kullanmaktan bıkmadığım ve vazgeçemeyeceğim ürünlerim tabi ki var. Genellikle gün boyunca oldukça yoğun bir programa sahibim. Bu yüzden kurtarıcı ürünler makyaj çantamdan asla çıkmıyor. Lancôme'da tam aradığım ve kullanmaktan asla bıkmayacağım ürünler zaten var. Lancôme'un ürünlerinin mizahi yönüne de bayılıyorum. En favori parlatıcım ise daha önce bir eşine rastlamadığım görünümü ve çalkaladıktan sonra uygulanmasıyla Juicy Shaker.

Kamera karşısında Juicy Shaker'la aranızdaki uyum oldukça yüksek gözüküyor...


Çünkü Juicy Shaker şu zamana kadar karakterimi en iyi yansıtan ürünlerden biri. Özel hayatımda pozitif neşeli ve eğlenceli bir insan olduğumu düşünüyorum. Juicy Shaker'la olan uyumum aslında onu gördüğüm ilk andan itibaren içimde hissettiğim heyecana dayanıyor. Aynı zamanda Juicy Shaker bana kendimi çok özel hissettiren bir ürün oldu. Bence herkes kendi rengini belirledikten sonra en az bir adet Juicy Shaker'a sahip olmalı! Gerçekten muhteşemler.


Lily Collins'in rengini Juicy Shaker ile keşfet

En favori Juicy Shaker renginiz hangisi?


Pembeyi çok severim. Işıldayan pembeye ise bayılırım. Mango Wild(381) beni ve karakterimi en iyi yansıtan Juicy Shaker rengi.


Piyasadaki diğer ürünleri düşündüğümüzde Juicy Shaker kadınlara ne gibi avantajlar sağlıyor?


Saymakla bitmeyen bir sürü harika avantaja sahip. İlk olarak daha önce görülmemiş bir yöntem olan sallandıktan sonra uygulanması, dudak bakım yağlarıyla birleşen bol pigmentli çift fazlı formülü, oldukça yumuşak uygulama aplikatörü...Tüm bu eşsiz özelliklere ek olarak,çift fazlı ve pigmentli yapısı sayesinde yoğunluğu istenilen şekilde ayarlanıyor. Ve tüm bu özellikler süper yumuşak ve yapışkan olmayan saten bir parlaklık sağlıyor.Tüm bunlara ek olarak, Lancôme tamamen bağımlılık yaratacak yeni bir his oluşturan Juıcy Shaker'ı, asla kullanmaktan sıkılmayacağınız muhteşem bir aksesuara dönüştürmüş, ki bubenim en eğlendiğim tarafı.

 


Lily Collins'in rengini Juicy Shaker ile keşfet

Peki size göre Juicy Shaker'ın en etkileyici özelliği nedir?


Juicy Shaker diyince aklıma eğlencenin ve aşkın renklerini çok iyi yansıtan rengarenk dudak kokteylleri geliyor. Uygulaması bile o kadar eğlenceli ki bence herkesin en az bir tane Juicy Shaker'ı olmalı.


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Lancôme Juicy Shaker Mangoes Wild (Mango) 381 Ruj

Lancôme Juicy Shaker Mangoes Wild (Mango) 381 Ruj

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Lancôme Juicy Shaker Mangoes Wild (Mango) 381 Ruj

Lancôme Juicy Shaker Mangoes Wild (Mango) 381 Ruj