loader

Lily Collins ve kendine has tarzı

Favoriye Ekle
Lily Collins ve kendine has tarzı

Her konuda olduğu gibi makyaj konusunda da kendine özel kuralların ve tarzın var. Arkadaşlarının asla dediği rujlar senin favori rengin olabiliyor. Yeni trendleri denemekten kaçınmıyorsun ama kendine has tarzını da trendlerle birlikte her sezon değiştirmiyorsun.

Lily Collins de tıpkı senin gibi kendine has stilini yeni trendlerle birleştirmeye bayılıyor. Kimsenin cesaret edemediği renkleri sürüyor, en yeni trendleri ilk o deniyor. Sen de Lily Collins'in stiline yakından bakarak yepyeni ilhamlar alabilirsin.

Dolgun dudaklar

Lily Collins'in kendiliğinden dolgun dudaklarını kıskanmıyor değiliz! Ama ufak makyaj hileleri sayesinde sen de dudaklarını olduğundan daha büyük gösterebilirsin.

Ruj tercihinde mat renkler yerine parlak renkleri tercih ederek dudaklarını olduğundan daha iri gösterebileceğini biliyor muydun? Rujunun üzerine şeffaf parlatıcı sürerek en az Lily Collins'in dudakları kadar dolgun görünen dudaklara kavuşabilirsin. 

Hacimli kirpikler

Lily Collins'in göz makyajında ilk dikkat çeken detay kuşkusuz hacimli kirpikleri oluyor. Göz makyajında yoğun far görünümünden ziyade kirpiklerine dikkat çeken Lily Collins, her seferinde bizi kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Editörün önerisi: Sen de iddialı kirpiklere ulaşmak için Lancôme Monsieur Big maskarayı deneyebilirsin. Kirpikleri tek tek ayıran ve uzatan bu maskarayı biz elimizden düşüremiyoruz. 

Doğal ve kalın kaş trendi

Lily Collins'in kaşları denildiğinde akan sular duruluyor. Doğal ve kalın kaş trendi bu kadar popülerken sen de kaşlarını inceltmek yerine kalınlaştırarak doğal ve çekici bir görünüm yakalayabilirsin. Kaşlarının aralarındaki boşlukları doldurmak ve aynı zamanda yukarı doğru sabitlemek için tek bir makyaj ürününe ihtiyacın var: Lancôme Sourcils Styler Kaş maskarası.

Kaşlarını maskarayla yukarı doğru tara ve sabitle, işte bu kadar!

Farklı ruj renkleri

Lily Collins farklı ruj renklerini denemekten hiç çekinmiyor, tıpkı senin gibi! Eğer sen de farklı renkleri denemeyi seviyor ama nasıl kombinleyeceğini bilmiyorsan Lily Collins'ten öğrenebilirsin.

Lily, koyu renk rujları genellikle sade göz makyajıyla birleştiriyor. Sadece maskara veya incecik eyeliner uygulayarak bütün ilgiyi dudaklarında topluyor. Dudaklarında açık tonlarda ruj sürdüğünde ise mutlaka kuyruklu eyeliner çekerek makyajının daha havalı olmasını sağlıyor. Sen de çılgın ruj renklerini denemek istediğinde göz makyajını sadece maskarayla tamamlayarak dudaklarını ilgi odağı yapabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön