Lisa Eldridge artık Lancôme'da!

Seçkin teknik ustalığıyla oldukça modern, duyarlılığını makyaj tekniklerine yansıtabilen, yetenekli makyaj artisti Lisa Eldridge artık Lancôme'un yeni Makyaj Kreatif Direktörü!

Dünyanın en iyi fotoğraf sanatçıları (Mario Testino'dan Mert & Marcus'a kadar) tarafından aranan, Vogue, Elle, Bazaar gibi dergi devleriyle çalışan ve Kate Winslet, Kylie Minogue, Charlotte Gainsburg gibi sanatçıların favorisi olan Eldridge'in, Youtube kanalına 1 milyondan fazla abonesi bulunuyor.

Makyaj sanatçıları arasında bir öncü

Lisa Eldridge, ona gerçekten güvenen milyonlarca kadın tarafından takip edilerek popüler bir figür olan ilk makyaj sanatçısı! Bunu samimi ve pozitif enerjisiyle birlikte, 2009'da yarattığı blogunda, bir yılbaşı gününden ilham alarak çektiği öğretici ve açıklayıcı bir videoya borçlu. Sitenin açılış videosunda Lisa Eldridge, makyajsız bir yüz ile beliriyor ve bir eğlence gecesinden kalma makyaj izlerini silme konusundaki sırlarını uygulamalı ve esprili bir şekilde paylaşıyor.

Güzelliğin, keyif ile biraraya gelerek mutluluğu ve rahatlığı desteklediği düşüncesiyle; Lisa ve Lancôme'un buluşması kaçınılmazdı! Bu buluşmanın ilki, 20 yıl önce gerçekleşmişti. Lisa; Harrods'da Lancôme güzellik uzmanı olarak çalışırken... O zamanlar kim Lancôme'un bir gün onu Makyaj Kreatif Direktörü olarak seçeceğini düşünebilirdi ki? Üstün yeteneği ve pozitif bakış açısına rağmen, kendisinin bugünlere geleceğini düşünmemişti.

Yepyeni koleksiyonlar, farklı bir bakış açısı

"İnanılmaz bir mirasın, kusursuz stilin ve özgün bütünlüğün birleşiminden oluşan bir marka olan Lancôme'un Makyaj Kreatif Direktörü olmak bir onur. Yepyeni bir Paris Makyaj Atölyesi dizayn ediyoruz ve aklımızdaki online içerikleri paylaşmak kadar yeni koleksiyonlar, tonlar ve ürünler yaratmak için sabırsızlanıyorum. Bu gerçekten çok heyecanlı yeni bir macera!" diyerek heyecanını dile getiriyor Lisa Eldridge.