loader

Londra Moda Haftası'ndan: Renkli farın farklı kullanımı

Favoriye Ekle
Londra Moda Haftası'ndan: Renkli farın farklı kullanımı

12 Eylül'de başlayan Londra Moda Haftası, yalnızca giyim trendlerini değil güzellik trendlerini de belirleyerek ilham kaynağımız oluyor. Defilelerin 1. günündeki renkli ve hafif makyaj favorimiz. Defilede taze görünümlü tenler, doğal ve kalın kaşlar, nemlenmiş ve bakımlı dudaklar dikkat çekti. Giderek oturan doğal görünüm trendi, bu sene de tahtını koruyor. Favorimiz olan bu makyaj stiline geri dönecek olursak, ultra doğal görünümü tamamlayan renkli farın sıradışı kullanımına bayıldık!

Sıra sende

Londra Moda Haftası'ndan bu trendy makyajı, dumanı tüterken dene!

Birinci adım:

Gözeneklerin görünümünü hafifletmek ve cildine ışıltı katmak için, tenine bir primer uygulayarak başla.

İkinci adım:

Hafif yapılı bir fondöteni elinin sırtına sık ve fırçayı fondötene batırarak, tek kat halinde cildine uygula. Amacın cildinin doğal görünmesini sağlarken, bir yandan da kusurlarını kapatmak.

Üçüncü adım:

Kaşlarındaki boşlukları kaş farıyla doldur ve düz bir biçimde tara.

Dördüncü adım:

Bakışlarına dikkat çekmek için ve derinlik katmak için, teninden birkaç ton koyu kahverengi bir farı fırça yardımıyla göz kapaklarının en üstüne bir çizgi halinde uygula. Ardından, kahverengi bir eyelinerı üst kirpik diplerine çekerek daha yoğun kirpikler illüzyonu yarat.

Daha sonra, far fırçasıyla göz rengini öne çıkaracak renkte bir farı, alt kirpik diplerinin dışına uygula. Gözlerin mavi ya da yeşilse, modelimiz gibi deniz mavisini tercih edebilirsin. Kahverengi ve ela gözlülere ışıltılı petrol yeşili çok yakışır. Ve artık, kirpiklerini kıvırıp koyu kahve renginde bir maskara uygulayarak göz makyajını tamamlayabilirsin.

Beşinci adım:

Dudaklarına diş fırçası yardımıyla peeling uygulayarak pürüzsüzleştir ve nemlendirici lipstick uygula.

Selam trendy!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön