loader

L'Oréal Paris Air Volume Maskara Kullananlar ve Yorumları

Favoriye Ekle

Son zamanların favori maskarası olan L’Oréal Paris Air Volume Mega Maskara’yı, L’Oréal ContentPro kullanıcıları bizim için denedi ve yorumlarını paylaştı!

Kirpiklere mega hacim veren, bunu yaparken de kat kat uygulansa bile, hava kadar hafif bir etki yaratan Air Volume Mega Maskara, gördük ki sadece bizim favorimiz değil! Yorumlarına her zaman çok güvendiğimiz L’Oréal ContentPro kullanıcıları da bu harika maskarayı denedi ve bize yorumlarını gönderdiler! İşte Air Volume Mega Maskara kullananların yorumları!

Editörün Notu: Air Volume Mega Maskara'yı denediğimiz makaleyi okumak için buraya tıklayabilirsin.

Hazal Kurt’un Air Volume Mega Maskara Yorumu

Hazal Kurt’un Air Volume Mega Maskara Yorumu

Loreal Paris Air Volume Mega, hem canlı bakışlara hacimli kirpiklere sahip olayım hem de kirpiklerim ağırlaşmasın istiyorsanız bu maskara tam size göre! Özellikle maske kullandığımız bu dönemde en çok dikkat çeken gözlerimiz oluyor. Maskara tercihimi gözlerim büyük ve mavi olduğu için çok dikkat ederek her ayrıntıyı inceleyerek yapıyorum. Benim kirpiklerim uzun, bu yüzden bir maskaradan beklentim kirpiklerimi tek tek ayırması ve daha kıvrılmış kirpikler. Loreal Paris Air Volume Maskara’nın çift kıllı fırçası kirpiklerimi tek tek kavrıyor ve ürünü eşit dağıtıyor. Maskarayı kat kat sürmek yerine, tek katta belirgin kirpik görünümünü seviyorum bu maskara tam bana göre.

Şeyda Nur Bacacı’nın Air Volume Mega Maskara Yorumu

Şeyda Nur Bacacı’nın Air Volume Mega Maskara Yorumu

L'Oréal Paris Air Volume maskara kıl taraklı olup çok severek kullandığım bir ürün oldu. Fırçasına rahat bir şekilde ve yeterli miktarda ürün alabiliyorsunuz. Fırçası çok başarılı dizayn edilmiş kirpiklere çok güzel oturuyor. Özellikle ince yapıda kirpikleriniz varsa, yoğun bir şekilde hacim versin istiyorsanız bu maskara tam size göre. Ayrıca kat kat uygulama yapmaya müsait bir formülü var, kirpiklerinize de ağırlık yapmıyor. Ben bu maskarayı çok sevdim bence sizde bir şans verin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Eda Ergün’ün Air Volume Mega Maskara Yorumu

Eda Ergün’ün Air Volume Mega Maskara Yorumu

Benim kirpiklerim çok dağınık ve düzensiz. Maskara kullandığımda çok karışık bir görüntü elde ediyordum, taa ki bu maskarayı deneyene kadar. İlk sürdüğüm andan itibaren kirpiklerimi tek tek ayırıp mükemmel bir düzen yarattı. Hem kirpiklerim daha hacimlendi hem de tek tek ayrılmış kirpliklere sahip oldum. Ağırlık hissi yaratmadan kirpiklerimi bu kadar güzel hacimlendirmesi beni çok etkiledi. Ayrıca en beğendiğim özelliklerinden birisi ise lens kullandığım zamanlarda zarar verir düşüncesiyle maskara kullanmaktan kaçınırdım. Ama bu maskaranın hipoalerjenik özelliği sayesinde lens kullanırken de çok rahat kullanabiliyorum ve gözlerimde hiçbir türlü alerjik belirti gözlemlemedim. Bu maskara benim kurtarıcım oldu.

Seda Baz’ın Air Volume Mega Maskara Yorumu


Seda Baz’ın Air Volume Mega Maskara Yorumu

Air Volume Maskara ile bir ay önce tanıştım. Kullanmaya başladığım ilk günden bu yana incelemeler yaparak bu projeye katılmak istediğime karar verdim. Kirpik yapım kısa ve düz olduğu için hiçbir maskaradan memnun kalmıyordum, taa ki Air Volume Maskara ile tanışana kadar. Yapısı kirpiklerimi asla dökmüyor, ağırlaştırmıyor, hacimli ve daha siyah kirpiklere ulaşmamı sağlıyor. Benim için önemli olan, makyajın yapılışı kadar temizleme kısı. Air Volume maskara hafifliğinin yanı sıra çıkarma işleminde de çok başarılı.

Dilara Deniz’in Air Volume Mega Maskara Yorumu

Dilara Deniz’in Air Volume Mega Maskara Yorumu

Kirpiklerim düz olduğu için herhangi bir maskarayı kullanınca göz kapaklarımı çok düşük gösteriyordu. Taa ki Air Volume maskarayla tanışana kadar. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım, iyi ki de almışım. 2 kat uyguladığımda etkisi inanılmaz başarılı. Sanki öncesinde kirpik kıvırıcısıyla kıvırmışım gibi kıvrık oldular. 2 kat sürünce ürün fazlalığı olmuyor ve ağırlık hissi bırakmıyor. Eğer sizin de kirpikleriniz düzse, bu maskarayı kesinlikle tavsiye ederim.

Sümeyye Erin’in Air Volume Mega Maskara Yorumu

Sümeyye Erin’in Air Volume Mega Maskara Yorumu

Ben kısa ama yoğun kirpiklere sahibim ve kirpiklerimin sonları karışıktır, pek düzelmez. Fakat bu rimelden o kadar memnunum ki, aradığım birçok özelliği gerçekleştiriyor. Hepimizin en sevmediği topaklanma olayıdır ve bu maskara topaklanma yapmıyor. Kirpikleri uzatıyor ve göz altınıza siyah tozlar dökülmüyor. Maskarayı temizlediğiniz zaman kirpiklerde dökülme de yapmıyor, uzama hacim ve topaksız dikkat çekici bakışlara sahip oluyorsunuz.

Sude Kurtkaya’nın Air Volume Mega Maskara Yorumu

Sude Kurtkaya’nın Air Volume Mega Maskara Yorumu

Ben düz kirpiklere sahip biriyim. Air Volume Mega maskara ile tanıştığımdan beri kirpiklerimin kıvrıklığına inanamaz oldum! Düz yapıya sahip kirpikleri bile havalandıran, kaşlara değdiren bir maskara düşünün. O kadar hafif ki, kaç kat sürerseniz sürün asla kirpikleri birbirine yapıştırmıyor, söndürmüyor, ağırlaştırmıyor ve düzleştirmiyor.

Şule Özçelebi’nin Air Volume Mega Maskara Yorumu

Şule Özçelebi’nin Air Volume Mega Maskara Yorumu

L’Oreal Paris Air Volume Mega Maskara ilk kullandığım anda benim favorim oldu diyebilirim. Benim kirpiklerim oldukça düz ve karışıktır. Sürdüğüm anda tek seferde kaldırdı ve mükemmel bir şekilde taradı. Gün sonunda hala kalkık kirpiklerim olduğunu gördüm ve inanamadım. Maskara sürdüğümde gün sonunda gözlerim yorulur ve ağırlaşır. Bu maskarayı sürdüğümde sanki gözüme hiçbir şey sürmemişim gibi hissettim. Kat kat sürmenize gerek yok zaten tek katta mega volüm veriyor ama yine de sürmek isterseniz de kesinlikle ağırlık yapmıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.Sena Mezineler’in Air Volume Mega Maskara Yorumu

Sena Mezineler’in Air Volume Mega Maskara Yorumu

Uzun ve gür kirpiklere sahip olmama rağmen kirpiklerimin hacimli ve kalkık durmamasından yakınırken bu maskara çıktı karşıma. Air Volume Mega maskara kirpiklerimi tek seferde kaldırdı ve siyah bir görünüm sağladı. En sevdiğim özelliklerinden birisi hypoalerjenik olması oldu sanırım. Gözlerim çok hassas bir yapıya sahip. Rimeli uygularken de, gün içinde ve akşam temizleme aşamasında asla rahatsız etmedi.

Yeliz Üstün Nergiz’in Air Volume Mega Maskara Yorumu

Yeliz Üstün Nergiz’in Air Volume Mega Maskara Yorumu

Lorel Air Volume Maskara beklentimi karşılayan özelliklere sahip. Kıl fırça yapıdaki maskaraları sevdiğim için fırçasıyla çok iyi anlaştım. Uzunlu kısalı fırça kılları kirpiklerin hepsine ulaşıyor ve çok güzel kavrıyor. Benim bir maskaradan en büyük beklentim kat kat sürerek hacim sağlamak. Lorel Air Volume Maskara ağırlaştırmayan yapısı ile kat kat uygulanabiliyor, inanılmaz bir siyahlık ve hacim veriyor. Düz ve belirsiz kirpikleriniz varsa bu maskaraya bayılacaksınız.

Aleyna Alıcı’nın Air Volume Mega Maskara Yorumu

Aleyna Alıcı’nın Air Volume Mega Maskara Yorumu

Bu ürünle tanışmadan önce hacim etkisi için bir kaç kat maskara uyguluyordum. Gün sonunda kirpiklerim ağırlaşıp düşüyordu. Kirpiklerin ağırlaşıp düşmesi ne demek? Tabii ki de yorgun gözüken gözler... Bu maskarayı yaklaşık 2-3 haftadır deniyorum. Seyrek ve düz kirpiklere sahip biri olarak favorilerim arasına girdi. Etkilerine değinmek gerekirse tek seferde mega hacime kavuşturuyor. Düz kirpiklerimi sürdüğüm anda kaldırıyor ve üst üste birkaç kat uyguladığımda yoğun hacimli bir görünüm elde ediyorum. Kat kat sürülse bile kirpiklerde ağırlaşma ve topaklanma yapmıyor.

Ecem Durmuş'un Air Volume Mega Maskara Yorumu

Ece Durmuş'un Air Volume Mega Maskara Yorumu

Benim için makyajın olmazsa olmazı gözler yani rimeldir. Bir rimel delisi olarak tabii ki hemen yeni çıkan Air Volume Maskara’yı denedim. Benim kirpiklerim düz olmasına rağmen kirpiklerimi gerçekten çok güzel kıvırdı ve adeta takma kirpik görüntüsüne ulaştırdı. Ayrıca gözlerim hassas olmasına rağmen hypoalerjenik bir yapıya sahip olduğu için gözlerimi hiç rahatsız etmedi. Denemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/