loader

L'Oréal Paris Bambi Oversized Maskara Kullananlar ve Yorumları

Favoriye Ekle

Son zamanların en popüler maskaralarından biri olan L’Oréal Paris Bambi Oversized maskara kullananlar ve yorumlarını bir araya getirdik!

Kirpiklere verdiği kirpik liftingi, hacim ve uzunluk etkisi ile 3 boyutlu mükemmel kirpik görünümü elde etmemizi sağlayan L’Oréal Paris Bambi Oversized Maskara, deneyen herkesin favorisi oluyor. Biz de düşündük ki Bambi Oversized kullananlar ve yorumlarını bir araya getirelim! Eğer bu maskarayı henüz denemediysen, bu maskara yorumlarını okuduktan sonra en yakın kozmetik marketine hızla yol alacaksın!

İşte karşında L’Oréal ContentPro üyelerinin Bambi Oversized Maskara yorumları…

Ecem Durgun’un Bambi Oversized Yorumu

Ecem Durgun’un Bambi Oversized Yorumu

Tercihiniz hem uzun kirpikler hem de hacimli görünümden yanaysa, Loreal Paris Bambi Oversized Maskara’yı denemelisiniz! Son zamanlarda dışarı çıkarken tek dikkat ettiğim şey, güneş kremi sürmek ve göz makyajımı yapmak. Eğer işim acele ise sadece krem ve rimel ile tüm bakışları üzerime toplayabiliyorum. Küçüklüğümden beri kirpiklerim düz ve kısa görünümlü. Bu yüzden her tip maskarayı denedim. Sonunda aradığım maskarayı buldum diyebilirim.

Bambi Oversized, esnek fırçası sayesinde tüm kirpiklerimi tek tek yakalayarak hacim ve uzunluk kazandırıyor. Kolajen ve seramid formülü ile kirpiklere lifting etkisi veriyor. Bugüne kadar “Ceylan göz etkisi’’ veren en gerçek maskara diyebilirim. Ayrıca topaklanma karşıtı bir ürün. Sizin için öncesi sonrasını aşağıda paylaşıyorum. Ne kadar harika bir ürün olduğunu gözleriniz ile görün. 😊

Şengül Aydoğdu’nun Bambi Oversized Yorumu

Şengül Aydoğdu’nun Bambi Oversized Yorumu

Yaz ayları geldi çattı ve biz kendimize harika, kusursuz, aynı zamanda kalıcı olacak bir takım makyaj ürünlerinden oluşan çanta hazırladık. Tam bir “Hot girl summer” kızı gibi! Olmazsa olmazım dediğim ceylan göz makyajıma renk, dolgun ve ultra hacim sağlayan aynı zamanda da akmayan ve uzun sürece kalıcı olan Bambi Oversized maskaradan konuşalım istiyorum. Bu ürün bomba gibi! Öncelikle ürün fiyat performans ürünü kesinlikle. İlk kullanımda bile etkisini göreceksiniz. Asla topaklanmıyor, dökülmüyor ve göze ağırlık vermiyor. İlk çıktığında Trendyol’da ürünü görmüştüm ve hemen aldım. Kargo gelene kadar büyük merakla bekledim ve iple çektim resmen!

İrem Gündoğdu’nun Bambi Oversized Yorumu 

İrem Gündoğdu’nun Bambi Oversized Yorumu

L'Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara’yı ilk sürdüğümde o kadar şaşırdım ki meğer benim upuzun kirpiklerim varmış ve ben bunu L'Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara’yla tanışana kadar fark etmemişim! Fırçasının mükemmel tasarımı sayesinde kökten uca tüm kirpiklerimi kavrıyor ve ben tek tek ayrılmış inanılmaz uzun kirpiklerimle aşk yaşıyorum. Ayrıca yapısı o kadar güzel ki, kat kat sürsem bile kirpiklerim birbirine yapışmıyor ve gün boyu asla bozulmuyor. Hacimli kirpikler ve daha fazlası için artık favorim sadece ama sadece L'Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Meliz Tugay’ın Bambi Oversized Yorumu

Meliz Tugay’ın Bambi Oversized Yorumu

Karşınızda favori maskaram: Bambi Oversized Eye maskara! Kullandığım ilk andan itibaren favorim oldu. Çünkü esnek silikon fırçaya sahip ve tüm kirpiklerimi kavrayarak harika bir şekilde uzatıyor. Bir maskaradan tüm beklentimi karşıladığını söylemeliyim. Ben kıvrık fakat yoğun olmayan kirpiklere sahibim. Kirpiklerimi asla yapıştırmadan tek tek ayrılmış ve yoğun hacimli görünmesini sağlıyor. Harika bir şekilde uzun ve volümlü kirpiklere sahip oluyorum. Asla topaklanma sorunu yok ve buna bayıldım. Gün sonunda kirpiklerimde hala harika duruyor ve ceylan göz efekti sağlaması sebebiyle favorilerimden.

Gizem Ece Şenses’in Bambi Oversized Yorumu

Gizem Ece Şenses’in Bambi Oversized Yorumu

Benim gibi kısa, sarı ve seyrek kirpikleriniz varsa acil bu maskarayla tanışın. Ben loreal content pro sayesinde bu maskarayla tanıştım ve hemen gidip ikincisini aldım. Maskara seçerken çok zorlanan ve çok nadir maskara değiştiren biri olarak yeni favorim Bambi Oversized Eye. Hem dolgunluk hem uzatma etkisinin yanında simsiyah kirpikler elde etmek hepimizin en büyük beklentisi ve bu maskara tam anlamıyla tüm bu beklentileri karşılıyor. Kirpiklerimde asla dökülme ve ağırlaşma yapmadı. 2 kat uygulamada bile topaklanmıyor, beni en çok cezbeden özelliği buydu. Eğer sizin de kirpikleriniz kısa, sarı ve seyrekse bu maskaraya bir şans verin derim.

Buket Demirci’nin Bambi Oversized Yorumu

Buket Demirci’nin Bambi Oversized Yorumu

Ben kirpikleri zayıf, düzensiz olan biriyim. Her kadın gibi bakışlarımın etkileyici olmasını istiyordum ama aradığım maskarayı bir türlü bulamıyordum. Taa ki Loreal Bambi Eye maskarayı bulana kadar… Bakışlara ceylan göz etkisi veren L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara sayesinde bakışlarım artık daha etkileyici diyebilirim. Kocaman ve iri gözler için bu maskara, makyaj çantamın değişmez üyelerinden biri oldu. Ceylan göz etkisi ile kirpik liftingi etkisini bir arada sunan mükemmel bir maskara. Bu maskara kirpiklere çok iyi hacim veriyor. Kirpiklerimin çok daha fazla uzun görünmesini sağlıyor. Esnek silikon fırçası sayesinde, kökten uca her kirpiği yakalayabiliyor ve bu sayede kirpiklere çok güzel hacim veriyor. Hatta kolajen ve seramid içeren formülü sayesinde kirpiklere bakım yapıyor. Yoğun siyah ve parlak bir bitişe sahip kirpikler elde ediyorsunuz. Ben çok severek kullanıyorum size de tavsiye ederim!

Buse Sezer’in Bambi Oversized Yorumu

Buse Sezer’in Bambi Oversized Yorumu

Bu zamana kadar nerelerdeydin dediğim maskaramdır Bambi Oversized! Kullandığım ilk andan itibaren elimden düşürmez oldum. Benim kirpiklerim hem kısa hem seyrektir. Bu maskara, yarattığı ceylan göz etkisiyle kirpiklerimi xxl hacim ile dolgun görünüme kavuşturdu, gözlerime inanamadım! Öyle ki arkadaşlarımdan “Kirpiklerini nerede yaptırdın?” sorularını bile alır oldum. Sırrım, L’Oréal Paris Bambi Oversized Eye Maskara! Gözlerinizde ağırlık yapmadan daha belirgin ve lifting etkisiyle kıvrık kirpikleriniz olsun istiyorsanız kesinlikle doğru yorumu okuyorsunuz. Deneyimlemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki hiçbir şekilde topaklanma yapmadı, silerken kirpiklerimi tahriş etmedi. Tek tek ayrılmış uzun kirpikler ile bakışlarımı anlamlandırmak için Bambi Oversized maskara tek seçimim, herkese tavsiye ederim.

Didem Serdar’ın Bambi Oversized Yorumu

Didem Serdar’ın Bambi Oversized Yorumu

Aradaki fark ortada ve sadece tek kat sürdüm! Resmen “Kirpiğim varmış” dedim, nasıl güzel uzattı ve kıvırdı 😊 Topaklanma ve ağırlaşma da yapmadı, bu benim hassas noktam. Ben L’Oréal Paris Bambi Oversized Maskara’yı çok sevdim!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.Nilüfer Kunlay’ın Bambi Oversized Yorumu

Nilüfer Kunlay’ın Bambi Oversized Yorumu

Seyrek, düz ve ne sürersem süreyim asla hacimli durmayan hatta maskarayı uyguladıktan sonra düşen kirpiklerim var. Kirpiklerim seyrek olduğu için maskaranın tek katında bile çok fazla ağırlık hissi yaşardım ve kirpiklerim birleşir, topaklanır ve daha da seyrek görünürdü. Bambi Oversized Maskara'yı kullanmaya başladığımdan beri elim başka ürüne gitmiyor. Esnek fırçası ile en küçük kirpiğe bile ulaşıyor ve tüm kirpiklerime hacim veriyor. Rimeli asla iki kat uygulayamazdım ama bu maskara benim dönüm noktam oldu diyebilirim. Akmayan, bulaşmayan ve dökülmeyen yapısı sayesinde ise yaz/kış benim favori rimelim artık.

Gizem Topkara’nın Bambi Oversized Yorumu

Gizem Topkara’nın Bambi Oversized Yorumu

L’oreal Paris Bambi Oversized Maskara bana daha önce hiç yaşamadığım bir maskara deneyimi sundu. Neden mi? Çünkü ismini bu kadar hak eden bir maskara ile ilk defa tanıştım. Kısa ve seyrek kirpiklerimi “oversize” efekti ile olduğundan yoğun ve uzun göstermeyi başaran ve bunu tüm gün kalıcı hale getiren bir formüle sahip. Fırça yapısı sayesinde “Bambi Eye” efekti sağlıyor ve gözlerim olduğundan daha büyük görünüyor. Benim için çok önemli bir konu olan “maskaranın kirpik dökmemesi”ne de değinmeliyim. Denediğim çoğu maskara kirpiklerimi dökerdi ancak L’oreal Bambi Eye Oversized Maskara’da asla bu problemi yaşamadığımı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Benim gibi kirpiklerinin kısa ve seyrekliğinden, dökülmesinden şikayetçi olan tüm kadınların denemesini önereceğim benim sevgili maskaram!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler