loader

L’Oréal Paris Gold Mirage Koleksiyonu ile Parlak Makyaj

Favoriye Ekle

Altın rengi ve bronz makyaj stillerini çok seviyoruz. Özellikle yaz aylarında bronzlaştıktan sonra altın ve toprak tonlarında makyaj yapmak adeta terapi gibi geliyor. L'Oréal Paris'in dünya renklerinden ilham alan altın ve toprak tonlarındaki Gold Mirage Koleksiyonu'nu gördüğümüzde 'işte bu!' dedik. Yeni makyaj malzemelerini denemeyi ne kadar çok sevdiğimizi biliyorsun. Hemen hazırlandık ve ayna karşısında Gold Mirage ürünlerini denemeye başladık. Altın tonlarında makyaj nasıl yapılır? Altın ve toprak rengi nasıl kombinlenir? Hepsini yeni koleksiyonu incelerken sana da anlatacağız. Gold Mirage yorumlarımızı ve makyaj ipuçlarını okumak için yazının devamına bekleniyorsun.

L'Oréal Paris Gold Mirage Koleksiyonu

L'Oréal Paris Gold Mirage koleksiyonu


Gold Mirage Koleksiyonu, güneşin, kumun ve volkanik kuvars taşının ışıltılı altın tonlarından ilham alıyor. Altın ve kahve tonlarının birleşiminden meydana gelen bu koleksiyonla hayalimizdeki sofistike makyaj görünümlerini yaratmak çok keyifli olacak!

Pembe alt tonlu bronz yansımalı makyajları seviyorsan L'Oréal Paris Gold Mirage Koleksiyonu'nu çok seveceksin. Doğal ışıltılı makyaj stilleri bronz tenlilerde kusursuz görüneceği gibi açık tenlerde de fresh ve aydınlık bir görünüm yaratabilecek. Gold Mirage Koleksiyonu'nda Shine Mirage krem far, Chameleon Quartz likit eyeliner ve Crushed Quartz Dudak Parlatıcısı yer alıyor. Merak etme, hepsini senin için inceledik!

L'Oréal Paris Shine Mirage krem farlar

L'Oréal Paris Shine Mirage krem farlar 04 tiger eye

Islak ten makyajının yükselişi ile birlikte ıslak görünüm veren krem farlara olan ilgi git gide artıyor. Kullanımının çok pratik olması, göz kapağında yansımalı bitişi olması ve tek renkle harikalar yaratması sebebiyle biz de yeni krem far denemelerini çok seviyoruz. Shine Mirage krem farların iki rengi var; 02 Pink Quartz rengi ve 04 Tiger Eye rengi. Pembe ve bronz yansımalı bu farların en sevdiğimiz yanı gün boyu kalıcı olması ve parmakla kolayca uygulanması oldu! Yumuşacık yapısı sayesinde çok kolay uygulanıyor, dağılmıyor ve gün içinde göz altımıza bulaşmıyor. Islak yansımalı formu gözleri daha aydınlık gösterdiği için sanki gözlerimiz daha büyük görünüyor.L'Oréal Paris Shine Mirage krem farlar 02 pink quartz


Bizim gibi doğal ve ışıltılı göz makyajı yapmayı seviyorsan Shine Mirage Krem Farları çok seveceksin. Pembe ve bronz rengi birbirine çok yakıştığı için her iki rengi kombinleyip de kullanabilirsin veya tek renk far görünümüyle modern makyaj yapabilirsin. Kuvars taşların ışıltısından ilham alan bu krem farlar, makyaj çantamızın demirbaşı olmaya aday!

L'Oréal Paris Chameleon Quartz Likit Eyeliner

L'Oréal Paris Chameleon Quartz Eyeliner


Daha önce renk değiştiren eyeliner gördün mü? Bugüne kadar yüzlerce eyeliner denedik ama hiç Chameleon Quartz likit eyeliner gibi fonksiyonel bir eyeliner görmemiştik. L'Oréal Paris Chameleon Quartz eyelinerın neden farklı olduğunu hemen anlatalım. Likit eyelinerdan simsiyah bir etki almak için ilk olarak kirpik diplerine uygula ve eyelinerın kurumasını bekle. Hmm, daha renkli ve ışıltılı bir görünüm mü istedin? Şimdi eyelinerın arkasındaki pudralı başlıkla eyelinerın üzerinden geç... Eyelinerın bir anda nefes kesen bir ışıltıya kavuştu! Chameleon Quartz eyeliner hem simsyah hem de renkli eyeliner görünümü yaratmak için ideal. İlk adımda siyah eyeliner elde edebilir, pudralı başlığı kullanarak da eyelinerının renk değiştirmesini ve daha ışıltılı görünmesini sağlayabilirsin.

L'Oréal Paris Chameleon Quartz Likit Eyeliner renkleri


Chameleon Quartz eyelinerın iki farklı rengi bulunuyor; Saphire Light, Amethyst Light renkleri. Likit eyelinerın renk değiştirme özelliği dışında gün boyu kalıcı olması ve kolay uygulanmasını çok sevdik. Gece ve gündüz makyajlarına uyarlanabilir olan bu eyeliner sayesinde yaratıcı makyaj görünümleri yaratmak mümkün olacak.

L'Oréal Paris Crushed Quartz Dudak Parlatıcısı


L'Oréal Paris Crushed Quartz Dudak Parlatıcısı

2020 yılı dudak parlatıcılarının yılı oluyor. Altın tonlardaki makyajını ıslak ve dudaklarını daha dolgun gösterecek dudak parlatıcısı ile tamamlayarak sofistike görünüm elde edebilirsin. L'Oréal Paris Crushed Quartz Dudak Parlatıcısı, parlak ve nude tonlarlıyla görür görmez bizi kendine aşık etti. Pink Quartz, Bronze Quartz, Gold Quartz renkleriyle altın ve bronz tonlarındaki makyajını ön plana çıkarabileceksin.

L'Oréal Paris Crushed Quartz Dudak Parlatıcısı renkleri


Pink Quartz rengi tam şeker pembesine benzeyen pembe parlak ruj.

Bronze Quartz ise, bronz ışıltıları olan kahve alt tonlu parlak ruj.

Gold rengi ise altın tonlarından meydana gelen nude parlak ruj.

Crushed Quartz Dudak Parlatıcıları ıslak görünüm sağlarken aynı zamanda gün boyu kalıcılık da sunuyor. Dudakların gün boyu daha dolgun ve çekici görünüyor. Dudak parlatıcısını dilersen tek başına veya rujunun üzerine de uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/