loader

L'Oréal Paris ile 2021 Paris Fashion Week'e Işınlanıyoruz!

Favoriye Ekle

2021 Paris Fashion Week’e L’Oréal Paris ile birlikte ışınlandık ve ünlülerin makyaj görünümlerini seninle paylaşmaya geldik!

Moda haftaları her yıl bizi heyecanlandıran, makyaj ve güzellik aşkıyla dolduran günler. 2020’deki aradan sonra, 2021 Paris Fashion Week’in gelip çatmasıyla bu moda dolu günleri ne kadar çok özeliğimizi fark ettik! 3 Ekim’de L’Oréal Paris tarafından düzenlenen Le Défilé ile hem çok sevdiğimiz ünlüleri podyumda görmüş olduk, hem de kendi ayakları üzerinde duran, özgür ve güçlü kadınların duruşlarını bu sayede kutlamış olduk! Şimdi gel 2021 Paris Fashion Week podyularına birlikte ışınlanalım ve ünlülerin makyaj modellerine daha yakından bakalım!

L’Oréal Paris ve 2021 Paris Fashion Week Le Défilé

L’Oréal Paris ve 2021 Paris Fashion Week Le Défilé

Bu yılki Paris Fashion Week pek çok açıdan farklı bir anlam barındırıyor. Evet, sevdiğimiz ünlüleri podyumda izlemek ve önümüzdeki sezonun güzellik trendlerini yakalamak çok güzel fakat bu sene Paris Fashion Week aslında bambaşka bir konuya dikkat çekiyor: Kadının gücü!

L’Oréal Paris’in global bir şekilde benimsediği “StandUp” projesi kapsamında, kadınların uğradığı sokak tacizine dikkat çekmek için, Eiffel Kulesi’nin hemen dibinde bir militan defile düzenledi. Le Défilé’de çok severek takip ettiğimiz ünlüler podyuma çıkarken, ülkemizden de çok tanıdık biri boy gösterdi: Tüm bu ünlü ve güçlü kadınlarla birlikte, kadın dayanışmasının gücünü vurgulayan Duygu Özaslan resmen göğsümüzü kabarttı!

Editörün Önerisi: L’Oréal Paris’in StandUp projesi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için buraya tıklayabilirsin!

Podyumda sokak tacizine karşı yan yana, omuz omuza duran tüm L’Oréal ünlülerini görünce her birine tek tek hayran kaldık! Bu kadar güçlü bir duruş sergiledikleri için kelimenin tam anlamıyla büyülendik! Şimdi gel ünlülerin 2021 Paris Fashion Week Le Défilé görünümlerine ve sahne arkasındaki makyajlarına daha yakından bakalım…

Paris Fashion Week podyumunda Duygu Özaslan

Paris Fashion Week podyumunda Duygu Özaslan

Kendisini çok severek takip ettiğimiz Duygu Özaslan, 2021 Paris Fashion Week Le Défilé’de bizi yine kendine hayran bıraktı! L’Oréal Paris baş makyaj artisti Val Garland tarafından yapılan kusursuz makyajı ile podyumda göz alıcı görünüyordu.

Biz de üzerimize düşen görevi yerine getirdik ve Duygu’nun Paris Fashion Week makyajında neler kullandığını hemen öğrendik: Kusursuz ve doğal görünen bir ten makyajı için L’Oréal Paris True Match Fondöten, mükemmel kapatıcılığı ile More Than Concealer Kapatıcı, kaşlarda Unbelieva Brow Micro Tattoo Kaş Kalemi, Rue Royale koleksiyonundaki Bronzer ile sıcacık bir dokunuş, kocaman ve 3D etkili bakışlar için Bambi Oversized Eye Maskara ve göz alıcı kırmızı tonuyla Les Chocolats likit mat rujlardan 864 Tasty Ruby rengi.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Luma Grothe’un Paris Fashion Week Makyajı

Luma Grothe’un Paris Fashion Week Makyajı

Güzelliği ile bizi büyüleyen bir diğer L’Oréal Paris elçisi ise Luma Grothe, pembe tonlu ve eyelinerlı makyajı ile bizi büyüledi! Bu defiledeki çil makyajını da L’Oréal Paris kaş kalemlerimizle en kısa zamanda deneyeceğiz!

Camille Razat’nın Paris Fashion Week Makyajı

Camille Razat’nın Paris Fashion Week Makyajı

L’Oréal Paris Ailesine en yeni katılan ünlülerden biri de Camille Razat. Paris Fashion Week podyumundaki dumanlı göz makyajı harika görünüyordu. Bukleli sarı uzun saçları ve pozitif enerjisiyle kendisine hayran olduk!

Cindy Bruna’nın Paris Fashion Week Makyajı

Cindy Bruna’nın Paris Fashion Week Makyajı

Ünlü Fransız model Cindy Bruna, pembeler içerisinde sence de harika görünmüyor mu? Halka küpeleri, kıvır kıvır saçları ve siyah dumanlı göz makyajı tam anlamıyla şıklık simgesi!

Camila Cabello’nun Paris Fashion Week Makyajı

Camila Cabello’nun Paris Fashion Week Makyajı

Kahve tonlarındaki cut crease makyajıyla podyumda yürüyen Camila Cabello, her L’Oréal Paris Fashion Week’inde olduğu gibi son derece çekici görünüyor!

Helen Mirren’in Paris Fashion Week Makyajı

Helen Mirren’in Paris Fashion Week Makyajı

Oyunculuğu ve duruşuyla bizi her zaman kendine hayran bırakan Helen Mirren, bu yılki Paris Fashion Week’te de her zaman olduğu gibi kusursuz görünüyordu! Sıra dışı cat eye makyajı ve mükemmel takım elbisesi ile havalı olmanın sözlük anlamı gibi!

Aja Naomi King Paris Fashion Week Makyajı

Aja Naomi King Paris Fashion Week Makyajı

Ünlü Amerikalı oyuncu Aja Naomi King, turuncu ceketi ve capcanlı makyajı ile 2021 L’Oréal Paris Fashion Week podyumundan esti geçti! Ceylan gibi kocaman gözleri ve pürüzsüz görünen teni ile harika görünüyordu.

Amber Heard’ün Paris Fashion Week Makyajı

Amber Heard’ün Paris Fashion Week Makyajı

Kırmızı bir ruj ve dumanlı göz makyajı… Bu ikili L’Oréal Paris Fashion Week podyumunu sallamaya yeter de artar bile! Amer Heard’ün makyajı tek kelimeyle kusursuz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler