loader

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten Kullananlar ve Yorumları

Favoriye Ekle

Son zamanların en popüler fondötenlerinden biri olan L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten kullananlar ve yorumlarını bir araya getirdik!

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten, son zamanların en sevilen fondötenlerinden biri. Cilde nefes aldıran, bulaşmaya ve transfere dayanıklı, 24 saat kalıcı, antioksidan ve SPF 25 içeren formülü ile cilt bakım etkisi sağlayan bu fondöteni bugüne kadar denemediysen çok şey kaçıyorsun! Bu yazımızda, Infaillible Fresh Wear fondöten kullananlar ve yorumlarını bir araya getirdik, bakalım deneyenler de bizim kadar bu fondöteni sevmiş mi?

Mükemmel kapatıcılık

Mükemmel kapatıcılık

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’in en sevdiğimiz özelliği, ortadan yükseğe kapatıcılık sağlarken ciltte hiç ağırlık yaratmaması ve cildin nefes almasını sağlaması. Buğday tenlilere uygun rengin Infaillible Fresh Wear 125 olduğunun da bu yorum sayesinde altını tekrar çizmek istedik!

Yüzün kusursuz görünmesini sağlıyor

Yüzün kusursuz görünmesini sağlıyor

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten, cildi kusursuz gösterirken, hafif formülü sayesinde ciltte varlığını hissettirmiyor, ekstra kalın bir katman yaratmıyor. Transfer olmayan bir formülü olduğu için de çizgilerde, gözeneklerde ve burun kenarı gibi yerlerde birikme yapmıyor.

Yok gibi porselen makyaj hissi

Yok gibi porselen makyaj hissi

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten yorumlarında en çok dikkatimizi çekenlerin başında, ciltte yokmuş gibi bir his yaratması geliyor. Cildi kusursuz göstererek porselen makyaj etkisi sağlarken, çok hafif olduğu için de yokmuş gibi hissediliyor. Bu yoruma sonuna kadar katılıyoruz!

Bir kere denedikten sonra vazgeçilmiyor

Bir kere denedikten sonra vazgeçilmiyor

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’in cilde nefes aldıran kapatıcılığı gerçekten de bağımlılık yaratacak cinsten. Tıpkı bizim gibi, bu fondöteni bir kere deneyenler çoğunlukla çok uzun süre kullanmaya devam ediyor.

Bitişini kendin ayarlayabilirsin

Bitişini kendin ayarlayabilirsin

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’in nefes aldıran kapatıcılığı tek katta orta kapatıcılık sunarken, etkisi artırılabiliyor. Daha yoğun bir kapatıcılık elde etmek için gerekli bölgelere 2. katı uygulayabilirsin, hem de hiç ağırlık hissi olmadan!

Tüm cilt tiplerini mutlu edecek bir fondöten

Tüm cilt tiplerini mutlu edecek bir fondöten

Kuru ciltler genellikle fondöten adımından önce ciltlerini nemlendirmezse, fondöten ciltlerinde kuru durabiliyor. L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’de ise kuru ciltler yoğun neme ihtiyaç duymadan bütün gün fresh bir görünüm elde edebilirler. Karma ve yağlı ciltlerde de parlamaya neden olmadığı için bu fondöteni tüm cilt tipleri severek kullanabiliyor.

Tüm makyaj aksesuarlarıyla kusursuz bitiş

Tüm makyaj aksesuarlarıyla kusursuz bitiş

Fondöteni hangi makyaj aksesuarı ile uyguladığın çoğunlukla önemli bir adım. L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’i ise fondöten fırçası, nemli makyaj süngeri veya parmaklarla uygulasan da her zaman kusursuz bir bitiş elde edebilirsin. Ciltle kolay bütünleşen ve doğal duran bu fondötenin harika bir özelliği!

Transfere ve bulaşmaya dayanıklı formül

Transfere ve bulaşmaya dayanıklı formül

Fondötenin gün içerisinde yüzümüzden uçup gitmesi, telefon ekranına veya maskeye bulaşması, çizgilerde birikmesi canımızı en çok sıkan konulardan biri. L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’in transfer olmayan, bulaşmaya ve suya dayanıklı formülü sayesinde gün boyu etkisini kaybetmeden kaldığını göreceksin.

Gün boyu kalıcılık

Gün boyu kalıcılık

Eğer fondöteninin gün boyu cildinden kalmasını istiyorsan, L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten 24 saate varan kalıcılığı ile en doğru tercihlerden biri olacak. Cilde nefes aldıran kapatıcılık, SPF 25 ve E vitamini içeren bu fondötenin etkisi gerçekten de gün boyu sürüyor!

Tüm gün rahat kullanım

Tüm gün rahat kullanım

L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten’i bir kere denedikten sonra, ne kadar konforlu bir kullanım sağladığını sen de göreceksin. Özellikle transfer olmayan ve bulaşmayan formülü bu konuda rahatlık sağlıyor. Cilde nefes aldırdığı için de ciltte ekstra bir katman varmış gibi hissedilmiyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler