loader

L'Oréal Paris Infallible Pudra Fondöten'i İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Son zamanların en merak edilen makyaj malzemesini birlikte inceliyoruz: L’Oréal Paris Infallible Pudra Fondöten!

Tiktok viral makyaj malzemeleri arasında belki de en çok merak edilen ve popüler olanlardan biri L’Oréal Paris Infallible Pudra Fondöten’i görür görmez hemen denemek istedik! Cilde anında verdiği pürüzsüz kapatıcılık etkisi sayesinde viral olan, her yerde hızlı bir şekilde tükenen bu pudra fondöteni birlikte inceliyoruz!

L’Oréal Paris Infallible Pudra Fondöten

L’Oréal Paris Infallible Pudra Fondöten

Kusursuz bir ten görünümü elde etmek için bugüne kadar birçok fondöten ve pudra denedik! Söz konusu pudra olduğunda ise yüksek kapatıcılık ve kusursuz bir görünüme ulaşmak biraz daha zor olabiliyor.

L’Oréal Paris Infallible Pudra Tiktok’ta viral olduğunda, anında Amerika’da tüm kozmetik marketlerde tükenmiş, resmen bir çılgınlık olmuştu. Deneyen herkes bu pudranın kapatıcılık özelliğinden çok etkilenmiş ve uzun süre gündemde kalmıştı. Infallible pudrayı görür görmez biz de hemen denemek istedik ve özelliklerini araştırmaya başladık.

L’Oréal Paris Infallible Pudra şu özelliklere sahip:

-       Tam kapatıcılığa sahip

-       Cilde doğal-mat bir etki verirken, parlama kontrolü yapıyor

-       24 saate kadar kalıcı

-       Pudralı ve kuru bir görünüme sebep olmuyor, ince ve hafif bir yapıya sahip.

-       Ciltte ağırlık yaratmıyor ve nefes almasını sağlıyor.

-       Suya, tere ve transfere dayanıklı

-       Blur efekti ile tıpkı bir fondöten gibi ciltteki kusurları gizliyor.

-       Tüm cilt tiplerine uygun

L’Oréal Paris Infallible Pudra Etkisi

L’Oréal Paris Infallible Pudra Etkisi

L’Oréal Paris Infallible Pudra henüz ülkemizde satışa çıkmadı ama çok benzer bir etkiyi elde etmek için, aynı serideki L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten de en az onun kadar etkili.

Cildinde nefes aldıran bir kapatıcılık istiyorsan, tek seferde tüm kusurların gizlensin ama cildinde hiç ağırlık olmasın istiyorsan Loreal Infaillible fondöten’i mutlaka denemeni öneririz. Antioksidan E vitamini ve SPF 25 içeriği ile kusursuz cilt görünümü sunan bu fondöten, gün içerisinde oksitlenerek renk değiştirmiyor ve etkisini kaybetmiyor. Transfere, suya, tere ve maskeye dayanıklı olduğu için, cildimiz gün boyu harika görünüyor.

L’Oréal Paris Infallible Pudra’nın ülkemize gelmesini beklerken, fondötenini kullanarak yine mükemmel cilt görünümüne kavuşabiliyoruz. Loreal Infallible Pudra’nın ne zaman Türkiye’ye geleceğini ilk öğrenenlerden olmak istersen, bizi yakından takip etmeyi unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön