loader

L'Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı Kullananlar ve Yorumları

Favoriye Ekle

Herkes tarafından çok sevilen L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı kullananlar ve yorumlarını bir araya getirdik!

Son zamanlarda en sevdiğimiz, bittikçe yenisini aldığımız en iyi kapatıcılardan biri olan L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer Tüm Yüze Uygulanabilir Kapatıcı, tıpkı bizim gibi bir çok kişinin de favorisi. Biz daha önce bu harika kapatıcıyı deneyip yorumlamıştık, şimdi de More Than Concealer’ı deneyenlerin yorumlarını bir araya getirdik! Bakalım bu yorumlardan sonra L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı hakkındaki fikirlerin ne olacak?

Editörün Notu: Bu yazımızda yer verdiğimiz yorumları, Trendyol’daki L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı’ya yapılan yorumlardan seçtiğimizi belirtelim. Eğer sen de More Than Concealer’ı severek kullanıyorsan, yorum yapmayı ihmal etme!

1. Bir kere deneyen, vazgeçemiyor

1 Bir kere deneyen, vazgeçemiyor

More Than Concealer Kapatıcı’nın bu yorumuna katılamamamız elde değil! Gerçekten de bu kapatıcıyı bir kere denedikten sonra bağımlısı olmamak imkansız. Herkes tarafından çok sevildiği için de indirim zamanlarında hızla tükenen stokları kaçırmamak gerek.

2. Cilt tonuyla doğal bir denge sağlıyor

2 Cilt tonuyla doğal bir denge sağlıyor

L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı’nın bu kadar çok sevilmesinin bir nedeni de cilt tonuyla harika bir uyum yakalaması ve çok fazla uygulamaya gerek kalmaması. Doğal bitişli esnek yapısı sayesinde son derece kusursuz bir görünüm sağlıyor.

3. Hem kusurları gizliyor, hem aydınlık etki veriyor

3 Hem kusurları gizliyor, hem aydınlık etki veriyor

More Than Concealer’ın ciltteki tüm kusurları gizleme özelliği bir yana, cilde aydınlık etki vermesi bir yana! Bu kapatıcıyı kullanarak yüzündeki belirli bölgeleri aydınlatabilirsin.

4. Ciltte ağırlık yapmıyor

4 Ciltte ağırlık yapmıyor

Yoğun örtücülüğe sahip kapatıcıların formülü genellikle yoğun olur ve ciltte varlığı belli olur. L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı ise ciltte asla ağırlık yaratmıyor. Yeterli miktarda ürünü, büyük sünger aplikatörüyle kolayca uygulayabilir, yüksek ve hafif kapatıcılığın tadını çıkarabilirsin.

5. Alın yazısını bile kapatıyor

5 Alın yazısını bile kapatıyor

L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı o kadar etkili ki, en koyu göz altı morluklarını bile tek seferde kapatmaya yetiyor. Üstelik göz çevresindeki çizgilere dolmadığı için de bizden tam puan alıyor.

6. Tüm yüze uygulanabiliyor

6 Tüm yüze uygulanabiliyor

L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı’nın en önemli özelliği, sadece göz çevresinde değil tüm yüzde kullanılabiliyor olması. Göz çevrendeki renk eşitsizliklerini gidermek için kullanabileceğin gibi, cildindeki lekeleri ve izleri gizlemek için de rahatlıkla kullanabilirsin.

7. Gün boyu etkili

7 Gün boyu etkili

L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı’nın etkisi gün boyu bozulmadan kalıyor. 24 saat etkili bu kapatıcıyı sabah bir kere uygula ve çık, akşam makyajını temizleyene kadar etkisini kaybetmediğini göreceksin.

8. Az bir miktarı bile yeterli

8 Az bir miktarı bile yeterli

L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı’yı bu kadar çok sevmemizin sebebi, çok az bir miktarının bile yeterli olması. Kat kat kapatıcı uygulamak yerine 2 nokta koyup dağıtmak yeterli oluyor. Eğer kuru bir cildin varsa, öncesinde göz çevreni nemlendirmeni öneririz.

9. Farklı kullanım yöntemleri var!

9 Farklı kullanım yöntemleri var!

Bu kapatıcıyı daha nasıl farklı şekillerde kullanabiliriz derken, bu yoruma denk geldik! Güneş kremiyle birlikte uygulandığında hem cildini güneşin zararlı etkilerinden koruyabilir, hem de cildinde harika bir kapatıcılık elde edebilirsin! Harika bir fikir!

10. Fondöten kullanmaya gerek bile kalmıyor

10 Fondöten kullanmaya gerek bile kalmıyor

Tüm yüze uygulanabilen Loreal More Than Concealer Kapatıcı, gerçekten de fondöten kullanmaya gerek bırakmıyor. Özellikle günlük makyajımızda biz de sadece bu kapatıcıyı gerekli noktalara uygulayıp ten makyajımızı tamamlıyoruz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/