loader

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın Kullanım Yolları

Favoriye Ekle

L’Oréal ContentPro’nun makyaj sever üyeleri, bize L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nı nasıl farklı şekillerde kullandıklarını anlattılar! Tıpkı bizim kadar makyaj tutkunu olan bloggerların önerilerini bir araya getirdik, bakalım bu cilt bakım yağını onlar makyajlarında nasıl kullanıyorlar. 

Aslı ve Ecem Nur: Makyaj Bazı

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın Kullanım Yolları_1

Aslı Özyılmaz, L’Oréal Paris Mucizevi Yağ’ı hem makyaj hem de cilt bakım rutinine dahil etmenin pek çok yolunu bulmuş ama en sevdiği yöntem, bu mucizevi yağı makyaj bazı olarak kullanmak. Aslı diyor ki; “Sabahları cildimi temizledikten sonra, makyaj altında baz olarak kullanıyorum. Böylece fondöten ve kapatıcı gibi makyaj ürünlerine karşı cildimi hazırlıyor. Bu şekilde hem bu bitkisel yağlar cildim tarafından emilmiş oluyor hem de makyaj ürünlerinin gözeneklerimi tıkamasını da engellemiş oluyor. Ayrıca kesinlikle yüzümü daha aydınlık ve sağlıklı bir görünüme kavuşturduğuna  inanıyorum.”

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın Kullanım Yolları_2

Ecem Nur Karataş da, makyaja başlamadan önce cildini kusursuz bir şekilde nemlendirmenin yolunu L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı ile bulmuş. Onun önerisi de paylaşalım: “Biraz beklettikten sonra yüzüme fondöten uyguladığımda yüzümün pürüzsüzlüğü oldukça artıyor, gün içinde fondötenimin sabit bir şekilde kalmasını sağlıyor ve ayrıca aydınlatıcı sürdüğümde daha parlak görünmesine katkı sağlıyor. Mucizelere inanmak istiyorsanız, L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nı denemenizi tavsiye ederim.”

Büşra Erdoğan: Kuru Ciltlere Öneriler

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın Kullanım Yolları_3

Özellikle kış aylarında soğuktan ekstra kuruyan ciltler için Büşra en mucizevi yolu bulmuş: “L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nı uzun süredir severek kullanıyorum. Yüzümü güzelce temizledikten sonra cildimin her yerine sürüyorum. Boyun  bölgeme de güzelce sürdükten sonra ellerimde kalan yağı kesinlikle arındırmıyorum. Ellerimde yumuşacık oluyor çünkü! Ayrıca burun kenarlarım çok fazla kuruyor ve özellikle kış aylarında pul pul bir görüntü oluşuyor. O dönemlerde burun kenarıma yağdan sürüp emilmesini bekliyorum ve makyajıma başlıyorum.”

Hülya ve Merve: Göz Kamaştıran Aydınlatıcı Etkisi

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın Kullanım Yolları_4

Hülya Eryılmaz’ın, aydınlatıcısının etkisini artırmak için L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nı nasıl kullandığına bakalım: “Toz bir aydınlatıcı kullanıyorsam, cildime aydınlatıcıyı uygulamadan önce elimin üzerine 1 damla yağdan alıp onunla aydınlatıcımı karıştırdıktan sonra cildimin yüksek bölgelerine uyguluyorum. Hem daha çok parlaklık ve doğal bir bitiş elde ediyorum.”

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın Kullanım Yolları_5

Merve Çetin ise bu mucizevi yağın doğal bitişini çok sevenlerden: “L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın damlalıklı bir şişesi olması ise size fazlasıyla pratik bir kullanım sunuyor. Fondöten sonrasında makyaj süngerinize birkaç damla damlatarak, yüzünüzde aydınlık görünmesini istediğiniz yerlerin üzerinden geçmeniz ve üzerine aydınlatıcı uygulaması yapmanız hem kuru kuru görüntüyü alacaktır, hem de aydınlatıcınızın cildinizle daha güzel bütünleşmesini ve doğal olarak saatlerce kalmasını sağlar.”

İrem’in Karma Ciltler İçin Gece Bakımı Önerisi

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın Kullanım Yolları_6
Karma ciltliler de cilt bakım rutinlerinde L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nı çok severek kullanıyor! İrem Özker de bu konuda harika bir öneride bulunuyor: “Bundan bir süre önce yağlıya dönük karma cildime cilt bakım yağlarını kullanmayacağımı düşünürdüm. Bu ön yargım da L’Oréal Mucizevi Yüz Bakım Yağı ile tanışınca değişti. İlk seferinde korka korka alıp denediğim yağı şimdi kış aylarında sürekli rutinim içerisine dahil ettim. Ben cildim beslensin, sabah parlaklık kazansın diye gece yatmadan uyguluyorum. üzerine de gece kremimi sürüyorum ve sabah yumuşak bir makyaja hazır bir cilt beni bekliyor.”

Kübra ve Hülya: Makyaj Süngeri

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın Kullanım Yolları_7

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nı kullanmayı en sevdiğimiz yöntemlerden biri de makyaj süngerimizi nemlendirmek. Kübra Ertürk’de tıpkı bizim gibi birkaç şişe birden bu yağdan bitirenlerden ve tam da onun kelimeleriyle etkisi şöyle: “Süngerimi ıslatmak yerine üstüne L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı damlatıp çok daha doğal bir makyaj bitişi elde ediyorum.”

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın Kullanım Yolları_8

Hülya Eryılmaz’ın da yine harika bir önerisi var: “Nemli sünger veya fırça kullanmak istiyor ama suyun cildinizi kurutmasından şikayetçiyseniz, sünger veya makyaj fırçasına 2 damla L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’ndan damlattıktan sonra cildinize makyaj uygulaması yapın.”

Melike: Aydınlık Bitiş için Fondöten ile Karıştır!

L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın Kullanım Yolları_9

Parlak, aydınlık bitişli ten makyajlarının ne kadar trend olduğunu biliyorsun! Peki elindeki fondöten mat bitişli bile olsa bu görünümü nasıl elde edebilirsin? İşte Melike Kavcıoğlu’nun tam sana göre bir önerisi var: “L’Oréal Paris Mucizevi Yüz Bakım Yağı’nın günlük bakımımın dışında tercih ettiğim başka bir kullanım yolu da var! Genelde parlak bitişli fondötenler sevsem de bu fondötenlerin kapatıcılıkları çok yüksek olmuyor. Bu yüzden istemesem de mat fondöten kullanıyordum. Bu ürünle tanıştığımdan beri benim için böyle bir dert olmadı. Fondötenimin içine 2 damla kadar damlatıp karıştırıp yüzüme öyle uyguluyorum. Böylece hem parlak ve sağlıklı bir bitiş sağlıyorum hem de kapatıcılıktan ödün vermiyorum!”

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler