loader

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyunu Ben Nasıl Kullanıyorum?

Favoriye Ekle

Herkesin en sevdiği ürünü kendi kullanma yöntemi vardır. Biliyoruz, kendi yöntemlerinizi arkadaşlarınıza hep tavsiye ettiniz ve sizin yöntemlerinizden çok memnun kaldılar :) Bugüne kadar fardan highlighter, allıktan far, rujdan allık yapmış olabilirsiniz, şimdi de Nem Terapisini hangi farklı yöntemle kullabilirsiniz L’Oréal ContentPro Editörlerinin tavsiyelerini alıyoruz!

Editörün Önerisi: Editörlerimizin ürünü nasıl kullandıklarını ve ürün hakkındaki yorumlarını okumadan önce Loreal Paris Nem Terapisi ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bu makalemize göz atmalısın!

Ece Aydın: Highlighter’ını Yoğunlaştırmak için Kullan!

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyunu Ben Nasıl Kullanıyorum?_1

Bence yaz aylarının vazgeçilmez makyajı ışıl ışıl sağlıklı parlayan bir cilt makyajı ile tamamlanıyor. Bu görünümü sağlamak için aydınlık, dewy bitişli bir fondöten kullanmak kadar cildi makyaja doğru bir cilt bakım ürünüyle hazırlamak da önemli bir aşama. İşte burada devreye L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu giriyor. Hem cildi ferahlatıp aydınlık bir görünüm sağlıyor hem de içerisindeki hyaluronik asit sayesinde cildi gün boyu nemlendiriyor. Peki bu yeterli mi? Tabii ki hayır :) Bu makyaja bir de güzel bir highlighter yakışır. Siz de benim gibi daha çok ıslak bir görünüm veren highlighter seviyor ama hala o güzel highlighter’i bulamadınız mı? İşte benden size bir tavsiye. Ben toz highlighter’imi uygulamadan önce altına az miktarda L’Oréal Paris Nem Terapisi geçiyorum ve onun üstüne highlighter uyguluyorum. Kesinlikle istediğiniz sonucu alacaksınız:)

İrem Temel & Semra Savaş: Makyaj Bazı, Yaz için Mükemmel bir Nemlendirici

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyunu Ben Nasıl Kullanıyorum?_2

L’Oréal’in Aloe Vera suyu içeren nem terapisi nemlendiricisi. Tabii ki verdiği nem, yapışkanlık bırakmaması gibi özellikleri muazzam. Ama benim de tabii ki bu ürün için değişik bir yöntemim var. O da; ben bu ürünü makyaj bazı olarak kullanıyorum. Gerçekten fondöteni mükemmel tutuyor. Cildi daha parlak ve aydınlık gösteriyor. Fondöteniniz asla ama asla oynamıyor. Cildiniz karma-yağlı ise sakın T bölgemi yağlandırır, parlak gösterir diye düşünmeyin. Sadece mükemmel nem veren bir makyaj bazı görevi üstleniyor. Zaten ürünün 3 çeşidi var. Yani cildinize en uygun olanını kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Karma bir cilde sahibim ve yazın T bölgem normalden daha fazla sebum salgılayarak yağlı ve kötü bir cilt görüntüsüne bürünüyor. Kışın kullandığım nemlendirici ürünler, yazın kullandığımda çok ağır geldiği için daha hafif ürünlere yöneliyorum. L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu bu arayışımı sonlandıran ürün oldu. Yüzüme uyguladığımda cildimin neme doyduğunu hissediyorum. Ama yüzüm nemlenirken, ardında yağlı bir his oluşturmuyor. Ürün çok çabuk emiliyor. Bu nedenle makyaj altına da rahatlıkla kullanabiliyorum ve ekstra baz uygulamama gerek kalmıyor. Ayrıca bronzlaşmak uğruna saatlerce güneş altında kalanlara da küçük bir tavsiyem var. Güneşten kavrulan yüzünüze uyguladığınızda cildinizin ferahladığını ve gerilme hissinin gittiğini göreceksiniz.

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyunu Ben Nasıl Kullanıyorum?_3

Bonus

Özlem Ulutaş: İçerisindeki Aloe Vera Suyu ve Hyaluronik Asit sayesinde hem cildimi nazikçe nemlendiriyor hem de makyajımın altında baz görevi görerek, makyajın daha iyi görünmesini sağlıyor. Ben normalden karmaya ciltler icin olanını kullanıyorum. Normalden kuruya ve hassas/kuru ciltler için olanı da var. Yani herkesin cildine uyabilecek bir seçenek sunulması da güzel olmuş. 

Buzdolabında Serin bir Nemlendirici: Özlem Ulutaş

L’Oréal ‘in Nem Terapisi Aloe Vera Suyu dener denemez kokusu, yapısı, kolay emilmesiyle benden geçer not almıştı, aldığım günden beri de severek kullanıyorum. 

Temiz cildime aksamları yatmadan önce, sabah da makyaj yapmadan önce mutlaka uyguluyorum. Su gibi likit bir yapıda ve su bazlı olması nedeniyle ciltte hemen emiliyor, en sevdiğim özelliğinden biri de bu tabii ki. . Cam şişeli ambalajının da çok şık olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Nemlendirici ürünleri yazın buzdolabında tutmayı seviyorum. Sebebini anlayacağınız üzere, buzdolabından çıkınca cilde verdikleri ferahlık şahane oluyor. L’Oréal Nem Terapisi de soğuk soğuk harika geliyor cilde. Hem nemlendiriyor hem ferahlatıyor hem de soğuk nedeniyle kan dolaşımını hızlandırıp cildi uyarma etkisi oluyor. Kozmetiklerin soğukta saklandığında kullanım ömürlerinin de arttığını biliyor muydunuz? . Sizler L’Oréal Nem Terapisi Aloe Vera Suyunu denediniz mi?

Şevval Sevim: Güneş Kızarıklığını Ferahlatmak

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyunu Ben Nasıl Kullanıyorum?_4

Yaz geldiği zaman, tatile gitmesem bile yüzüm kıpkırmızı oluyor. Tamam, hava güzel olduğu zamanlarda eve pek girmem, güneşi severim ama güneş cildimi pek sevmiyor gibi… Kıpkırmızı ve acı içindeki yüzüme yeni bir çözüm buldum. L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu ile cildimi yatıştırıyorum. Cayır cayır yanan yüzüm yatışıyor, nemleniyor ve rahatlıyor! Size tavsiyem böyle bir durumda iki pompa L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu alıp yüzünüze bas-çek hareketlerle yavaşça yedirmek… (Cildim çok fena yandıysa katman olarak sürdüğüm de oluyor aslında ☺)

Bonus

Ebru Anlı: İşim nedeni ile çok fazla seyahat ediyorum. Hafta da 2-3kere ortalama uçağa binmek zorundayım. Bu koşturmaca da bol su tüketmek benim için biraz hayal gibi oluyor. Ne kadar denesem de bir süre sonra unuttuğumu fark ediyorum. Durum böyle olunca da karma bir cilde sahip olsam da yüzümde ki kuruluğu gideremiyorum.  Reklamlarından keşfettiğim L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu havalimanındaki kozmetik mağazasından satın aldığımda açıkçası işe yaramayacağını düşünmüştüm. Ancak kullandıkça şimdiye kadar neden kullanmadım diye kendime kızıyorum ☺

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyunu Ben Nasıl Kullanıyorum?_5

Yorumlar

1 Yorum

Makyaj.com Üyesi 27 May 2020 - 00:28

Loreal Parisin en sevdigim ürünü bu, aşığım bu nemlendiriciye. ???? Olmazsa olmazlarımdan

2 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
2 Kişi faydalı buldu
27 May 2020 - 00:28

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler