loader

L'Oréal Paris True Match Fondöten Kullananlar ve Yorumları

Favoriye Ekle

Tüm zamanların en sevilen fondötenlerinden biri olan True Match fondöteni kullananlar ve yorumlarını bir araya getirdik!

Makyaj koleksiyonlarımızın değişmeyen üyesi, bittikçe yerine yenisi alınan, her kozmetik indiriminde yedeklenen L’Oréal Paris True Match fondöten, herkes tarafından çok seviliyor. Bizim de “En iyi fondötenler” listemizin ilk sıralarında yer alan bu fondöten, antioksidanlar, E vitamini ve gliserin içeren formülüyle cilde bakım yapma özelliğine sahip. Düzenli olarak kullanıldığında, 2 haftada cilt kalitesini iyileştirme özelliği bulunan True Match fondöteni kullananların yorumlarını bir araya getirdik. İşte karşında Loreal True Match fondöten yorumları!

Kadife gibi!

Kadife gibi!

Doğal bitişli ve cilde bakım yapan ten makyajlarının ne kadar popüler olduğunu söylememize gerek yok! Eğer sen de cildinde yoğun kapatıcılık etkisi olmayan, doğal bir bitiş veren ve kadife gibi duran bir fondöten arıyorsan, L’Oréal Paris True Match fondöteni mutlaka denemelisin.

Cilt kusurlarını gizle!

Cilt kusurlarını gizle!

Cildinde izler, lekeler ve renk eşitsizlikleri varsa ve bunları doğal bir şekilde gizlemek istiyorsan, True Match fondöten en iyi seçeneklerden biri. Cilde bakım yapan formülü ve hafif dokusu ile cildinin kusursuz görünmesini sağlayacak.

Yokmuş gibi!

Yokmuş gibi!

Kendi cildin ama daha iyisi! Eğer cildinin kusursuz ve pürüzsüz görünmesini istiyorsan, bunu yaparken de yüksek kapatıcılıkta ve ağır bir fondöten kullanmak istemiyorsan, o zaman L’Oréal Paris True Match fondöten tam sana göre demektir. Yüzünde ağırlık hissi olmadan son derece doğal ve kusursuz görünen bir cilde sahip olabilirsin.

Canlı ve nemlenmiş görünüm

Canlı ve nemlenmiş görünüm

Ten makyajının cildinde doğal ve canlı bir görünüm oluşturmasını istiyorsan, True Match fondöten, nemlendirici baz içeren formülüyle cildine sağlıklı bir etki verecek. Bu fondöteni kullandığında cildin doğal, canlı ve nemlenmiş görünecek.

Günlük doğal makyaj

Günlük doğal makyaj

Bir çoğumuzun problemi, fondöteni uyguladıktan sonra gün içerisinde ciltte kuruması, çizgilere dolması ve kusurlarımızı daha belirgin bir hale getirmesi. L’Oréal Paris True Match fondöten, nemlendirici baz içeren formülü sayesinde cildi gün boyu nemlendiriyor ve doğal bir bitiş sağlıyor.

Geniş renk seçenekleri

Geniş renk seçenekleri

L’Oréal Paris True Match fondötene dair en çok sevdiğimiz şey ise tüm cilt tonlarına hitap eden renk seçeneklerinin olması. L’Oréal Paris True Match fondöten yorumlarında en sık rastladığımız konu da bu: 30 farklı ton seçeneği ile açık tenlilere, buğday tenlilere ve esmerlere, cilt alt tonları ne olursa olsun birebir uyan bir True Match rengi mutlaka var.

Tüm cilt tiplerinin sevdiği bitiş

Tüm cilt tiplerinin sevdiği bitiş

True Match fondöten, yumuşak ve ipeksi dokusu sayesinde tüm cilt tiplerine uygun bir fondöten. Nemlendirici içeriği ile kuru ciltlerin gün boyu nemli kalmasını sağlarken, yağlı ve karma ciltlerin ise ekstra yağlanmasına sebep olmuyor. Sonuç: tüm cilt tipleri bu fondöteni severek kullanıyor.

Başka fondötene gerek yok!

Başka fondötene gerek yok!

Doğal ten makyajlarını seviyorsan, L’Oréal Paris True Match fondöten ile tanıştıktan sonra başka bir fondöten kullanmaya gerek duymayacaksın. Ciltte yokmuş hissi yaratan bu fondöten, formülündeki geliştirilmiş pigmentler sayesinde doğal ve kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Makyaj bazı kullanmana gerek yok

Makyaj bazı kullanmana gerek yok

Daha önce de söylediğimiz gibi L’Oréal Paris True Match fondöten’in formülünde nemlendirici baz bulunuyor. E vitamini, vitamin B5 ve gliserin içeren bu baz, fondötenden önce makyaj bazı kullanmana ihtiyaç bırakmıyor.

Pratik uygulama

Pratik uygulama

L’Oréal Paris True Match fondöten yorumları arasında en popüler olan ise çok kolay uygulanıyor olması. Ciltte kusursuz ve pürüzsüz bir bitiş elde etmek için uzun uzun dağıtmaya gerek yok. İster fondöten fırçasıyla, istersen nemli makyaj süngeriyle, tek dokunuşta cildinle mükemmel uyumu elde edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/