loader

L'Oréal Paris True Match Kapatıcı ve Fondöten ile Gerçek Uyum

Favoriye Ekle

Ten makyajında gerçek uyumu elde etmek için yapman gerekenleri listeledik!

Kusursuz ten görünümü denince bizim için akan sular duruyor. Kusursuz ten makyajına giden yol da, gizli kahraman olan kapatıcılardan geçiyor. 

Mükemmel bir kapatıcı dediğimiz, herkesin bildiği gibi yoğun örtücülüğe sahip olmalı ve aynı zamanda ciltte doğal bir bitiş bırakmalı. Tamam ama bunlardan da önemli bir madde daha var...Kapatıcının fondötenle kusursuz bir uyum içinde olması. Kapatıcın ve fondötenin arasında az da olsa ton ve doku farkı olduğunda makyajının kusursuz görünmesi imkansız olabiliyor. Ten makyajında mükemmel uyumu yakalayabileceğin iki kapatıcı ve bir fondötenle seni tanıştırıyoruz. Eğer hazırsan göz alıcı ten makyajı dönemine geçiş yapabilirsin!

L'Oréal Paris True Match Fondöten

L'Oréal Paris True Match Fondöten

Doğal, aydınlık ve taze görünen bir cilt için fondöten seçimin son derece önemli. Cildinin hem dıştan hem de içten kusursuz olmasını istiyorsan, yeni makyaj trendi skinification'a kulak vermelisin. Makyajda cilde bakım yapan makyaj malzemelerini kullanmak anlamına gelen "skinification trendi"ni bu makalemizden inceleyebilirsin.

Artık dönem cilde bakım yapan fondötenler dönemi. Sadece bir fondötenle cildinin tüm kusurlarını dışarıdan gizlerken aynı anda bakım yapabilir, zamanla gerçekten de pürüzsüzleşmesini sağlayabilirsin. Peki nasıl mı? L'Oréal Paris True Match fondöten, yenilenen formülüyle artık cilde bakım da yapıyor.

Loreal True Match fondöten içerisindeki aloe vera, hyalüronik asit, e vitamini ve antioksidanlarla 2 haftada cilt görünümünü iyileştiriyor ve kalitesini artırıyor. Kullanır kullanmaz kusurları ve eşitsizlikleri çok doğal bir şekilde gizlediği için ciltle mükemmel bir uyum yakalıyor. Üstelik 30 renk seçeneği ile kendi cildine kusursuz uyacak tonu bulman çok kolay olacak.

L'Oréal Paris True Match Kapatıcı

L'Oréal Paris True Match Kapatıcı

Bugüne kadar birçok kapatıcı denediğimizi biliyorsun. Bu nedenle kapatıcılar konusunda biraz seçici olabiliyoruz, kabul.

Doğru bir kapatıcı arayışımız hiç bitmedi, bitemez. Son dönemde de bitişini çok sevdiğimiz, en iyi kapatıcılardan biriyle ile tanıştık!

L'Oréal Paris ailesi imdat çığlığımızı duymuş olmalı ki True Match Kapatıcı'nın 6 farklı rengiyle karşımıza çıktı. 6 farklı ton seçeneğiyle güzellik marketlerde yerini alan True Match kapatıcı, herkesin cilt tonuna uygun bir renk çeşitliliğine sahip. Eğer sen de bizim gibi 'Bir türlü cilt rengime uygun bir kapatıcı bulamıyorum' diye söyleniyorsan ilk fırsatta Loreal True Match kapatıcının renkleriyle tanışmalısın. 

L'Oréal Paris True Match 2'si 1 Arada Göz Kremi İçeren Kapatıcı

L'Oréal Paris True Match 2'si 1 Arada Göz Kremi İçeren Kapatıcı

Göz çevresindeki renk eşitsizliklerini gidermek, aynı zamanda da ince çizgi bakımı yapmak imkansız değil! L'Oréal Paris True Match 2'si 1 Arada Göz Kremi İçeren Kapatıcı, hyaluronik asit içeren formülü ile göz çevresin tıpkı bir göz kremi gibi bakım yapıyor.

Doğal pigmentli formülü ile renk eşitsizliğini gizleyerek anında daha aydınlık, sağlıklı ve eşit tonda bir görünüm verirken, düzenli kullanımda göz çevresinin daha pürüzsüz, canlı ve kusursuz görünmesni sağlıyor. Göz kreminin aynı zamanda kapatıcı olduğunu bir düşünsene!

Göz altı koyuluklarını nasıl gizleyebilirsin?

Göz altı koyuluklarını nasıl gizleyebilirsin?

En iyi kapatıcıyı buldun, ten rengine uygun olanı aldın. Peki, göz altındaki koyuluklarından nasıl kurtulacaksın? Göz altındaki koyu halkalardan veya morluklardan kurtulmak için pratik en en etkili adımı anlatıyoruz.Öncelikle ten makyajına fondötenini uygulamakla başla. L'Oréal Paris True Match Fondöteni'nin ününü duymayan kalmadı. Sen de bu fondötenle cilt kusurlarını kolayca gizleyebilirsin ve cildinle gerçek bir uyum yakalayabilirsin. Fondöteni makyaj fırçasıyla tüm yüzüne yay.

Fondötenden sonra sıra kapatıcıda: L'Oréal Paris True Match kapatıcını göz altına ters üçgen şeklinde uygula. Sonrasında kapatıcını parmaklarına hafif tampon hareketlerle uygula. Kapatıcını yayarak değil tampon hareketlerle uyguladığında çok daha kalıcı olmasını ve doğal görünmesini sağlamış olacaksın. Merve Özkaynak'ın da dediği gibi yorgun ve koşuşturmacalı günlerin sırrı bu!

Editörün önerisi: Kapatıcı seçerken fondöteninle aynı renk olmasına özen göstermelisin. Böylece mükemmel uyumu yakalayacaksın. Kapatıcını, aydınlanmak için kullanacaksan ten renginden bir veya iki ton açığını deneyebilirsin.

L'Oréal True Match fondöten ve kapatıcının uyumu

L'Oréal True Match fondöten ve kapatıcının uyumu

Aydınlık ten makyajları 2018 bahar makyaj trendleri arasında oldukça popüler. Hem doğal hem de aydınlık bir görünüm için kapatıcı ve fondöten uyumu da son derece önemli. Beliz Şen'in de yüzündeki aydınlık ve iyi dinlenmiş ifadenin sırrı buradan geçiyor. Aynı Beliz gibi, aydınlık ten makyajına giden yolda Loreal True Match kapatıcı bizim küçük sırrımız!

L'Oréal Paris'in True Match fondötenin ciltle yakaladığı uyum ve verdiği aydınlık sonuç gerçekten harika. Bir de True Match kapatıcı ile gerçekten çok doğal ve kusursuz bir sonuç veriyor.

True Match fondöteni cildine uyguladıktan sonra, L'Oréal Paris True Match kapatıcının 1-2 ton açık rengini göz altlarına, burun kemiğine, alın çizgine ve biraz da çenenin ortasına uygulayarak aydınlık bir görünüme kavuşabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/