loader

L'Oréal Paris x Elie Saab Makyaj Koleksiyonunu İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Şıklık ve zarafetin sembolü L’Oréal Paris x Elie Saab makyaj koleksiyonunu birlikte inceliyoruz!

L’Oréal Paris’in her yıl ünlü bir moda evi ile yaptığı işbirlikleri ile çıkardığı makyaj koleksiyonları bizi inanılmaz heyecanlandırıyor. Her biri koleksiyonluk, çok ünlü moda evlerinin imzasını ve L’Oréal Paris’in güzellik anlayışını harika bir şekilde yansıtan bu işbirliklerinin en yenisi ise zarif çizgisine hayran olduğumuz Elie Saab ile birlikte yapıldı. Couture dokunuşuyla nude makyaj stilinin altını çizen L’Oréal Paris x Elie Saab makyaj koleksiyonundaki ürünleri tek tek denedik ve hemen seninle de paylaşmaya geldik!

L’Oréal Paris x Elie Saab makyaj koleksiyonu

L’Oréal Paris x Elie Saab makyaj koleksiyonu

Elie Saab tasarımları tüm dünya tarafından çok beğenilen, zarif, şık ve feminen çizgilere sahip. L’Oréal Paris gibi kadınların güçlü ve güzel hissetmelerini misyon edinen bir marka ile Elie Saab gibi zarif bir moda evinini yaptığı işbirliği görür görmez bizi çok heyecanlandırdı.

L’Oréal Paris x Elie Saab makyaj koleksiyonunda, muhteşem renklerden oluşan şık bir far paleti, yoğun hacim veren bir maskara, 3 saten bitişli nude ruj ve 2 de nude tonlarda lip gloss bulunuyor. Koleksiyondaki tüm makyaj malzemeleri inanılmaz çık bir tasarıma sahip, aynı zamanda “Haute Couture” ruhuna sahip. Nude makyajın zarafetini ve şıklığını vurgulayan L’Oréal Paris x Elie Saab makyaj koleksiyonuna şimdi daha yakından bakalım..

L’Oréal Paris x Elie Saab – La Palette far paleti

L’Oréal Paris x Elie Saab – La Palette far paleti

L’Oréal Paris x Elie Saab makyaj koleksiyonundaki far paleti, zarafetin gücünü yansıtan 9 renkte fardan oluşuyor. Bronz, kahve, koyu metalik yeşil, kızıl, lila ve altın tonları o kadar zengin ve şık ki, göze uygulandıklarında anında elegan bir görünüm veriyorlar. Ayrıca farların her biri son derece pigmentli ve yumuşak bir yapıya sahip. Kolay uygulandıkları gibi birbirleriyle de çok iyi karışıyorlar.

L’Oréal Paris x Elie Saab – La Palette far paleti renkleri

L’Oréal Paris x Elie Saab La Palette far paletinin şık tasarımlı ambalajı ise tam koleksiyonluk. Paletin içerisindeki renkler, çok sık karşımıza çıkan renklerden değil. Her rengin farklı bir derinliği ve zarif tonu var. Özellikle ışıltılı lila ve koyu yeşil tonları bir harika.

L’Oréal Paris x Elie Saab – Le Volume maskara

L’Oréal Paris x Elie Saab – Le Volume maskara

L’Oréal Paris x Elie Saab makyaj koleksiyonundaki Le Volume maskara, kirpiklere anında yoğun hacim etkisi veren, harika bir maskara. Formülündeki besleyici yağlar sayesinde hem çok kolay uygulanıyor hem de harika bir bitiş sağlıyor. Konforlu ve lüks uygulaması sayesinde bu maskarayı dener denemez çok sevdik!

L’Oréal Paris x Elie Saab – Le Couleur rujlar

L’Oréal Paris x Elie Saab – Le Couleur rujlar

Parlak bitişli rujlar son dönemlerde gittikçe yükselen bir makyaj trendi. L’Oréal Paris x Elie Saab makyaj koleksiyonundaki Le Couleur rujlar ise satin bitişe sahip ve dudakları kusursuz gösteriyorlar. Pembe ve nude tonlarında 3 farklı renge sahip bu saten bitişli rujlar, bu yaza damgasını vuracak cinsten. Üstelik her biri her cilt tonuna ve makyaj stiline yakışacak renklere sahip.

L’Oréal Paris x Elie Saab – Le Brilliant lip gloss

L’Oréal Paris x Elie Saab – Le Brilliant lip gloss

Seride iki tane de mükemmel renklere sahip lip gloss bulunuyor. L’Oréal Paris x Elie Saab makyaj koleksiyonundaki Le Brilliant rujlardan 01 Spice Drama harika bir nude, 02 Ambre Choc ise minik ışıltılar içeriyor. İster tek başına, istersen de sevdiğin bir rujun üzerine uyguladığında dudaklarının mükemmel bir parlaklığa kavuştuğunu göreceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler